Hileli Apk

Zooba v3.30.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Zooba PARA ve Elmas Hileli İndir Hayvan Savaş Oyunu – izometrik dijital kamera, yüksek kaliteli grafikler, göz alıcı karakter tasarımı ve çevrimiçi yüzleşme için tasarlanmış oyun ile sevimli ve ödüllendirici bir hareket şirketi. Bir haritada ve “gerçek savaş” modunda 20 oyuncu hayvanat bahçesinin kralının kim olabileceğini öğrenecek. Muhtemelen çeşitli antropomorfik hayvanlar arasından seçim yapacaksınız, tamamen farklı ateşli silahlar, bölgeye dağılmış, yetkili fizik ipuçları üzerinde çalışacak ve maçların ortasında sıkılmayacak tamamen farklı noktalar, ayrıca bir bonus almaya ve en iddialı rakiplerden bile zafer kapmaya yardımcı olacaksınız. Zooba: Herkes için ücretsiz Battle Royale oyunları için Mod Apk, çizgi film grafiklerini ve komik karakterleri görebileceğiniz gerçek bir savaş formatında üst görünüme sahip çok oyunculu bir hareket sporu.

Zooba PARA ve Elmas Hileli İndir Bu sefer, donanmanın yerine, her biri çok sayıda seçeneğe sahip ve muhtemelen herhangi bir rakiple rekabet eden vahşi hayvanlar için hazırız. Bir eğitim kursuna alın, silah kuralları, teklifler ve savaş mekaniği hakkında bilgi edinin ve ardından birden fazla oyuncu için hazır olacağınız en çeşitli alanlardan birini düşünün. Sporun amacı çok basit olabilir – muhtemelen kısıtlı bir evde hayatta kalabilecek kesin karakter olabilirsiniz. İkincisi sık daralma olabilir, ateşli silahlar, el bombaları, ilk yardım kitleri ve söğüş etler biriktirirken bölgenin merkezine koşmanız gerekir. Manevra yapmak için, şovun sol tarafındaki dijital joystick’i kullanın ve seçim açısından atış, el bombası atma, mızrakla vurma ve temel araçları kullanma düğmelerini keşfedeceksiniz. Kendinizle yüzleşin, aynı zamanda takım arkadaşlarınız olabilecek 19 tamamen farklı oyuncu olacak. Tüm kahramanları toplamaya, yeteneklerinizi artırmaya ve doğru zamanda savaşlar için mükemmel adayı keşfetmeye çalışın.

Zooba mod apk ücretsiz indir

Zooba MOD APK, modern oyunların bir çekim noktası olarak tanımlanabilir. Bu eğlence dolu bir online çok oyunculu hayatta kalma oyunu, aksiyon sunuyor ve Zooba hayvanlarla heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor.

Zooba, sizi adrenalin dolu bir hayatta kalma macerasına götüren bir Battle Royale çevrimiçi oyunudur. Zooba gerçek bir savaş oyunudur. Moba (Multiplayer Online Battle Arena) oyun stili ile birleşir.

Zooba’da basit ve çekici bir kraliyet oyunu oynarken eğlenebilirsiniz.

Oyunda Zooba çeşitli savaş alanları ile özellikli. İlginç hayvanınızın bir grubuna katılabilir ve düşmanlarınızla savaşmak ve birbirinize meydan okumak için farklı silah türlerini alabilirsiniz.

Zooba, bir goril, maymun, zürafa, kaplan ve daha fazlası arasından kendinizi oynamak için herhangi bir ilginç hayvanı seçme şansı verir. Bu savaş oyununun tadını çıkarmak için her karakter için harika kıyafetler seçebilirsiniz.

Ayrıca Top Eleven 2021 PARA ve Elmas Hileli İndir

Zooba PARA ve Elmas Hileli İndir
Zooba PARA ve Elmas Hileli İndir
Zooba PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 156 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
harita modu (Düşmanları / Öğeleri Göster)

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
düşmanlar çimlerden görülebilir

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu