Hileli Apk

Zombie Tsunami v4.5.100 PARA ve Elmas Hileli İndir

Zombie Tsunami PARA ve Elmas Hileli İndir – Android cihazlar için renkli arcade oyunu, şimdi bir zombi kıyamet moda temasını çalışıyor. Yine de, projenin ölümsüzlerin tarafında oynamanız gerektiği konusunda iyi bir fikri var. Oyun yan manzaralı bir koşucudur. Enfekte bir kişinin kontrolünü ele alarak, sağlıklı insanları zombiye dönüştürerek koşmanız ve ısırmanız gerekir. Böylece ana karakteri takip edecek. Ne kadar çok insan enfekte olursa, kalabalık o kadar büyük olur ve oynamak o kadar eğlenceli olur.

Oyun ünlü oyun Jetpack Joyride benziyor. Denetim mümkün olduğunca basit bir şekilde uygulanır. Zombiler tek başına koşar ve ekrana dokunduğunuzda ölümsüz atlama kuyuları ve engellerin bir sürüsü. Parmağınızı ekranda ne kadar uzun süre tutarsanız, o kadar çok atlarlar. İzler ölü cepheden daha geç atlarken, her atlayış bazı bireyleri kalabalığa sokmaya çalışır.

Zombie Tsunami PARA ve Elmas Hileli İndir Kahramanları büyük ejderhalara, dev bir tsunamiye ve diğer nesnelere çeviren süper güçler de vardır. Oyun iyi animasyon ile iyi üç boyutlu grafiklere sahiptir ve dünyayı keşfeder. Tüm bunlar Zombie Tsunami’i bağımlılık yapıcı bir oyun ile iyi bir zaman katili yapar.

indir Zombie Tsunami Apk Mod sınırsız para
indir Zombie Tsunami Apk Mod sınırsız para
Zombie Tsunami PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 87MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu