Hileli Apk

Zombie Gunship Survival v1.6.72 [Munição infinita] Mod Apk

Zombie Gunship Survival apk mod sonsuz para Bir AC-130 bombardıman uçağının gücünü hissedin ve bu atış oyununda zombileri yok edin🇧🇷 Yıkıcı bir kıyametin ardından insanlığı hava toplarıyla savun ve ölümsüzlerden korunmak için yerde bir sığınak inşa et. Oyun yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip ve gerçekçi silahlar sizi bekliyor – insanlığın kaderi sizin ellerinizde.

Yüksek çözünürlüklü görsel efektleri, zengin manzarayı ve gerçekçi silahları hissedin. Zombi Savaş Gemisi Sonsuz Cephane🇧🇷 Kara kuvvetlerinizi riskli görevlerde koruyun. Av tüfeklerinizi ölümsüz öldürme silahlarıyla donatın ve daha fazla hasar için onları yükseltin. Birliklerinizi savunmak için zombileri yukarıdan vurun. Bu hayatta kalma oyununda değerli kaynakları, altınları ve diğer ödülleri yağmalayın, onları üsse geri götürün ve zombi saldırılarını püskürtmek için savunmanızı oluşturun.

    Zombie Gunship Survival: Ekran Görüntüsü

Zombie Gunship Survival mod apk sınırsız para ve cephane tam teşekküllü bir aksiyon nişancı oyunudur. Kullanıcılara yürüyen ölüleri yok etmenin mümkün olan her yolu sunulur. Savunmayı etkili bir şekilde sürdürmek için çevre boyunca üssü inşa edebilir ve güçlendirebilirsiniz.

AC-130 saldırı helikopterinin kontrolünü elinize alabilir ve zombilerin üzerine kurşun yağdırabilirsiniz. Sayısız düşmanla karşı karşıya gelen birliklere komuta edebileceksiniz.

Ancak yakın zamana kadar dünyada barış ve huzur hüküm sürüyordu. Bilinmeyen bir virüs insanları birer birer akılsız, kana susamış canavarlara dönüştürmeye başlayana kadar hiçbir şey sorun olduğunu göstermedi.

    Zombie Gunship Survival: Ekran Görüntüsü

Şans eseri veya güçlü bir bağışıklıkla, salgının ilk salgınına dayanabilen bir avuç hayatta kalan, tek bir ısırıkla ölümsüz hale gelebilir. Kullanıcılara hayatta kalanların üssüne liderlik etmeleri, onları güçlendirmeleri, birlikler toplamaları, silahları yükseltmeleri ve zombilerle savaşmaları teklif edilir.

Oyun Özellikleri AC-130 helikopterinden zombileri öldürme yeteneği. Kendi üssünüzü yeniden inşa etme ve ölümsüzlere karşı savunma yeteneği. Tek kullanıcı modunda birçok görev. Çok sayıda silah ve bunların geliştirilme olasılığı. Rusça kullanıcı arayüzü. Uygun yönetim.

    Zombie Gunship Survival: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

*Küçük hata düzeltmeleri

Android 4.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sınırsız mermi; Silahın aşırı ısınması kaldırıldı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu