Hileli Apk

Zombie Frontier 4 v1.5.2 [Mod Menu / Imortal] Mod Apk

Zombie Frontier 4 mod apk sonsuz para klasik bir aksiyon çekim galerisidir. Ana karakteriniz eğitimli bir asker. Kendisini yaygın bir enfeksiyonun merkezinde bulduğu için şanssızdı. Dünya nüfusunun çoğu kana susamış canavarlara dönüştü. Hayatta kalan askerler, sizin yapmanız gereken tasfiye prosedüründen geçmek zorundadır.

Tek oyunculu kampanyada yüzlerce heyecan verici ve çeşitli seviye sizi bekliyor. Savaşlar farklı oyun bölgelerinde gerçekleşir. Çoğu görev, belirli zombi alanlarını temizlemeye indirgenmiştir. Olağanüstü 3D grafikler, oyunun en güçlü yönlerinden biridir. Ölümsüzlerin hareketlerine yüksek kaliteli animasyonlar eşlik ediyor.

ekran görüntüsü

Yarı terk edilmiş şehir çok ürkütücü ve ürkütücü görünüyor. Birkaç kapalı oda aynı şekilde dekore edilmiştir. Atmosfer, çok kanlı özel efektlerle tamamlanıyor. Kontrollerden bahsedersek, Android işletim sisteminde çalışan modern mobil cihazların dokunmatik ekranları için tamamen optimize edilmiştir.

Tanıdık bir sanal oyun çubuğu ve bir dizi ek düğme sizi bekliyor. Kahraman otomatik olarak hareket eder, böylece konumlarda kendi başınıza dolaşamazsınız. Oyunun orijinal sürümünü indirebilirsiniz. Sonsuz Cephane ile Zombie Frontier 4 Hack Web sitemizde ücretsiz!

ekran görüntüsü

Yükseltmelerden silah modlarına veya yeni silah kurulumlarından zırh seçeneklerine kadar her şey oyunun çeşitliliğine katkıda bulunur. İlk yardım çantaları, adrenalin ve diğer sarf malzemeleri de oyun boyunca satın alınabilir.

Bunların hepsi hayatta kalmak için kaynaklarınız. Daha fazla hayatta kalan bulun, onlarla etkileşime geçin veya diğerlerine karşı rekabet edin. Bu oyunda yalnız olmadığınızı unutmayın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni özellik eklendi: Evcil Hayvanlar

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Oyunda zombiler tarafından saldırıya uğradığında sağlığınız azalmaz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu