Hileli Apk

Zombie Catchers v1.31.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Zombie Catchers apk mod sonsuz para 2022 bir aksiyon-macera platform oyunudur. Kimse zombileri sevmez. Ne insanlar ne de hayvanlar. Hatta uzaylılar ve benzeri onlar için bir av açtı. Oyunun kahramanı, büyükbabasının zıpkını aldı ve yaşayan ölüleri aramaya başladı. Platformlarda koşarak ve pompalı tüfekle ateş ederek ona yardım edin.

zombi avcısı Dünya Gezegeni ölümsüzlerle dolu ama biz şanslıyız: Galaksiler arası iki iş adamı olan AJ ve Bud gezegenimize yerleşmeye karar verdiler! Birlikte tüm zombileri yakalamayı ve dünya gezegenini kurtarmayı planlıyorlar ve aynı zamanda çok para kazanıyorlar. Ne kadar çok zombi yakalarsanız o kadar çok puan alırsınız ve bunlar ek silah türleri, iyileştirmeler ve birçok bonustur.

ekran görüntüsü

Uzaylı girişimciler, galaksinin farklı köşelerine odaklanmış bütün bir mağaza ağına sahiptir. Başarılı girişimciler, Dünya’da ölümsüzlerin bir ayaklanması olduğunu keşfettiler. Bu olay onlar için iyiye işaret. Kahramanlar zombileri yakalamaya ve onlardan çeşitli tatlılar pişirmeye karar verdi.

Oyunun özü, ölümsüzlerin yakalanması ve işlenmesidir. Zombilerin lezzetli ikramlar yapacağını kim bilebilirdi! Ölülerin suyu, kahramanların tüm iş imparatorluğunun başarısının ana sırrı ve temelidir.

ekran görüntüsü

Zombi avcısı oyunu orijinal 2D grafikleriyle dikkat çekiyor. Karakterlerin hareketlerine komik animasyonlar eşlik ediyor. Geliştiriciler, zombileri işlemek için gizli bir laboratuvarın komik bir atmosferini yaratmayı başardılar.

Kontrollere gelince, karakterleri hareket ettirmekten sanal düğmeler sorumludur. Gizli laboratuvarı sıradan teyplerle yönetebilirsiniz. Bu yüzden zombileri avlarken çok dikkatli. Çeşitli tuzakları ve diğer şık cihazları kullanarak ölümsüzleri takip edin ve yakalayın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bu güncellemede aşağıdaki değişiklikleri yaptık: – Hata düzeltmeleri

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz madeni para ve plütonyum.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu