Hileli Apk

Zombie Castaways v4.43 [Elmas Hileli] Mod Apk

Zombie Castaways apk mod sonsuz para bir kıza aşık olan ve insan olmak için Zumbium’u aramaya çıkan arkadaş canlısı bir zombidir. Zombilerin dünyası çok büyük, parlak ve eğlenceli karakterlerle dolu. Zombie’nin gizemini çözmeye yaklaşmak için güzel adaları keşfedin ve ormanları geçin. Zumbium’u hazırlamak için sıra dışı bitkiler, meyveler ve çiçekler yetiştirin.

İnsan olmak ve aşkınızı bulmak için ünlü binalar inşa edin, görevleri tamamlayın ve adanızı dekore edin. Şimdi, tüm grafikleri ve oynanış cazibesini koruyarak Android’e geldi. Çoğu zaman bu, amacı ekonomiyi geliştirmek ve serveti artırmak olan sıradan bir çiftliktir.

ekran görüntüsü

Ancak, insanlar yerine, efendilerinin herhangi bir görevini mutlu bir şekilde tamamlamaya hazır sevimli zombileri boyun eğdirdik. Yürüyen canavarlardan oluşan bir orduyla birlikte egzotik bitkiler yetiştirecek, binalar inşa edecek, hazine arayacak ve büyük haritayı keşfedeceksiniz.

Oyun özellikleri

Bu oyunda zombi çiftliğinizi yönetmeniz gerekiyor. Asıl amacınız yaşayan ölüleri canlandırmak olacak. Tarım bitkileri gibi sürekli bakıma ihtiyaçları vardır.

Zombilerin düzenli olarak beslenmesi gerekiyor. Ne yazık ki ölümsüzlerin beyinle beslendiği biliniyor. Bu arada, nerede ve nasıl çıkarıldıkları bilinmiyor. Bir zombi çiftliği normal bir çiftlikten çok farklıdır.

    Zombi kazazedeleri: ekran görüntüsü

Her zamanki havuç ve soğan yerine, yataklarda ölümsüzler büyür. Her yerde mezarlar ve mezar taşları beliriyor ve yeni “olgun” zombi eller düzenli olarak yer altından çıkıyor. Zamanla, ölü “havuçlarınız” insan boyundan daha büyük büyüyebilir.

Ölüler olgunlaşır olgunlaşmaz yataklardan sürünerek tarlalarda amaçsızca dolaşırlar. Arkadaşa ihtiyacın var. Mümkün olduğu kadar çok puan ve oyun içi para birimi kazanmak için “ölü” bitkiler dikin.

    Zombi kazazedeleri: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmelerinden sonra daha iyi performansın ve daha yüksek oyun hızının keyfini çıkarın.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Birçok zombibaksov (Başlamadan önce internet bağlantısını kesin).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Farming Simulator 20 v0.0.0.83 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

DevTycoon 2 v2.8.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

bu aşk mı Hikayeler v1.13.503 Apk Modu [Energia Infinita]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu