Hileli Apk

Zero City v1.36.5 [Ölümsüzlük] Mod Apk

Zero City mod apk sonsuz para 2022 Hayatta kalanların yaşayacağı bir yeraltı üssünün komutanı olacaksınız. Size saldıran zombilere karşı savaşmak için işçilerin yanı sıra bir grup askerin yardımıyla sığınağınızı inşa etmeli ve geliştirmelisiniz.

Askerler silahlarıyla saldırmaya hazır olmalıdır. Terk edilmiş depolarda bulduğunuz eşyalar ve malzemeler, zombi ordularına ve onların efendilerine karşı mücadelede işinize yarayacak. İçinde Zero City Zombie Barınağı Hayatta Kalma Hileli apk Geçilmez barınak görevi gören bölmeler oluşturun ve yükseltin.

Zero City Zombie Shelter Hayatta Kalma Apk Modu (Yüksek Hasar) 1

Her zaman işçiler olacak, bu yüzden görevleri şimdi atayın! Barınağınızda farklı savunma yapıları oluşturun ve hangi savunma kombinasyonunun en iyi olduğuna karar verin! Ekibiniz için etkili silahlar ve ekipmanlar yaratın!

arsa Zero City mod menüsü ordu tarafından yaratılan bir virüsün neredeyse tüm insanları yürüyen ölülere dönüştürdüğünü ve bundan sonra virüsün mutasyona uğrayarak güçlü ve zeki mutant zombiler doğurduğunu anlatıyor. Bu mutantlardan biri ölümsüzler ordusuna liderlik etti ve hayatta kalanların yaşadığı güvenli evi işgal etmeye başladı.

Zero City Zombie Shelter Hayatta Kalma Apk Modu (Yüksek Hasar) 2

Bu savaşta sığınağın komutanı ölür ve bölge sakinleri dehşete kapılır ve onları zombi saldırılarından koruyabilmek için sizden onların komutanı olmanızı ister. Oyunun başında saklandığınız yer küçüktür, ancak kaynakların ve işçilerin yardımıyla üssünüzü geliştirmek için kullanabileceğiniz yeni odalar inşa edebilirsiniz.

Önce savaşçılarınızı eğitmek ve onları zırh ve silahlarla donatmak için bir kışla inşa edin. Askerlerin yardımıyla, oyun içi para birimi, deneyim ve faydalı kaynaklar şeklinde değerli bir ödül almak için zombi dalgalarıyla savaşmak zorunda kalacağınız yeni yerleri keşfedeceksiniz.

Zero City Zombie Shelter Hayatta Kalma Apk Modu (Yüksek Hasar) 3

Neler Yeni !

– Oyun yakında Ateşli Strateji adlı bir etkinlik sunacak – Korucu sınıfı için yeni bir silah türü eklenecek – Yeni bir set tanıtılacak – Bazı oyun hataları düzeltildi

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Hasar Çarpanı – Savunma Çarpanı

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Şimdi Hastaneyi Çalıştır v1.43.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Polis Devriyesi Simülatörü v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

BitLife Kediler CatLife v1.6.1 Apk Modu [Top Cat / Premium]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu