Hileli Apk

YoYa Busy Life World v2.13 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

YoYa Meşgul Hayat Dünyası apk’sının tümü 2023’te açıldı en iyi gerçek simülasyon oyunlarından biridir. Oyuncular birçok benzersiz görevi deneyimleyebilir ve kendi hikayelerini oluşturabilir. Bu oyunda karakterinizi birçok farklı şekilde dönüştürebilirsiniz, örneğin: B. saç stilini veya kıyafetleri değiştirerek …

YoYa Busy Life World’ü İndirin Tümünün Kilidi Açık İndir 2023 Ücretsiz Mediafire!

Karakterinizi farklı alanlarda kontrol edin, zorlu görevlerde yer alın ve deneyimi gerçek hayattaki gibi yaşayın. Orada diğer karakterlerle etkileşime geçebilir ve eğlenebilirsiniz. Bu oyunun heyecan verici görevlerine resmi olarak başlamadan önce, karakterinizin görünümünü farklı kıyafetlerle değiştirip özelleştirmeniz gerekiyor. YoYa, oyunculara çeşitli güzel kostümler ve harika saç stilleri sunuyor.

Ekran görüntüsü resmi 1

YoYa Busy Life World mod apk’da çeşitli kostümler var, saç stilinizi kostüme uydurabilir ve hatta isterseniz saçınızı boyayabilirsiniz. Her gün en güzel kıyafetlerle kendinizi yenileyin. YoYa Busy Life World apk kilidi açık olarak resmi olarak katılarak kimsenin size herhangi bir şeyi yasaklama hakkı yoktur.

Karakterinizi değerli öğelerle özelleştirin Farklı görevlere sahip iki oyun modu Eşsiz oyunların ve ilginç görevlerin yer aldığı tüm yerleri keşfedin Görevleri başarıyla tamamladığınız için hediyeler ve ilgili bonusları alın Karakterinize verebileceğiniz çeşitli öğeler

İçinde YoYa Meşgul Hayat Dünyası her şeyin bedelini ödedi Yeni bir dünya yaratma, en küçük detayları bile düşünme ve olay örgüsünü yorumlama fırsatınız var. Katılıyorum, her çocuk oyunu bu tür fırsatları aramıyor. Oyuncuya tam bir hareket özgürlüğü verilir, bu nedenle bu oyundaki her şey yalnızca sizin hayal gücünüze bağlıdır.

Ekran görüntüsü resmi 2

İlginç görevlere sahip iki oyun modu ve bir zor seviye daha

YoYa, farklı heyecan verici görevlere sahip iki oyun modu sunar. Seçilen oyun moduna bağlı olarak farklı görevler ve hediyeler vardır. Oyun modunu seçerseniz, gereksinimlerimize göre görevleri tamamlamanız gerekecektir. Zor bulmacaları çözmek, acil görevleri çözmek sokakta gerçekleşir. Açık dünya macerasını otomatik olarak kalan oyun moduna çevirebilirsiniz. Tüm kararları siz veriyorsunuz ve tabii ki sonucu tahmin edemeyiz.

Eşsiz görevlerle tüm yerleri keşfedin

Bu oyuna katılabilmen harika. her şey gerçek dünyada tasarlanmış ve modellenmiştir. Oyunda görünen yerler bile çok gerçekçi, bu konumlarda yer alan görevleri keşfedin ve tamamlayın. Bazı öne çıkan yerler eviniz, alışveriş merkezleri, güzel kuaförler denilebilir. Her şeyi yapabilir ve gerçek hayatta hiç yapmadığınız tüm işleri deneyimleyebilirsiniz. Sanki en pahalı malları almakta, en iyi ev tadilat ekipmanlarını ve hatta estetik ameliyatları almakta özgürsünüz…

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Yeni içerik ve etkinlikler!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı; Reklamsız;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Bahçe Manzaraları v6.7.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

SpongeBob Krusty Cook Off v5.2.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Daha Fazla v3.5.13 Yap [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu