Hileli Apk

Youtubers Life Gaming Channel v1.6.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

Youtubers Life Gaming apk mod sonsuz para popüler bir video blog yazarı olacağınız heyecan verici bir Android oyunudur. Bu simülatörde asıl göreviniz ilginç video klipler kaydetmek ve bunları YouTube’a yüklemek. Eski ve modası geçmiş ekipmanları kullanarak çeşitli konularda videolar kaydedin.

İçinde Youtuber Life video etkileyici simülatörü Abonelerinizin saflarını yenileyin ve mükemmel kazançlar elde edin. Ayrıca video çekeceğiniz için normal bir hayat yaşayacak, sinemaya gidecek, arkadaşlarla buluşacak, seyahat edecek ve ruh eşinizi arayacaksınız. Bu oyunda inanılmaz yüksekliklere ulaşın ve en popüler video blog yazarı olun.

    Youtuber'ın Hayatı - Oyun: Ekran Görüntüsü

Pek çok kişi yanlışlıkla bir video blog yazarının günlük yaşamının kısa video kayıtları, minimum düzenleme ve ağa yüklemeden ibaret olduğuna inanıyor. Bundan sonra, blog yazarlarının çoğu istatistiklere bakar ve elektronik cüzdanlarına düşen parayı sayar.

Ama her şey o kadar basit değil ve oyun Youtubers Life’ın kilidi açıldı size blog yaşamının tüm nüanslarını anlatacak! Youtubers Life, bir zamanlar popüler olan SIMS biçiminde oluşturulmuştur. Karakterimizi oluşturmalıyız. Yerleşik düzenleyicide kendi bedeninizi, başınızı, yüzünüzü, ten renginizi, kıyafetlerinizi ve diğer düzinelerce parametreyi seçebilir veya rastgele bir karakter üreteci kullanabilirsiniz.

    Youtuber'ın Hayatı - Oyun: Ekran Görüntüsü

İlk ayarlardan sonra blog yazarının günlük hayatı başlar. Araştırılacak konular, çekilecek hikayeler, bir araya getirilecek videolar var. Arka plan yatak odanızın duvarı, çekim ekipmanı basit bir kamera ve hatta bir akıllı telefon.

Söylemeye gerek yok, video işleme anne babanın aldığı o tarih öncesi bilgisayarın omuzlarına mı düşecek? Ancak ilginç bir video kaydetmek için sadece 24 saatiniz var! Yürümenin, arkadaşlarla konuşmanın ve aynı zamanda ödev yapmanın önemli olduğunu unutmayın.

    Youtuber'ın Hayatı - Oyun: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Müzik kanalında düetlerin kaydedilmesine engel olan bir hata düzeltildi. 5. evin 1. katındaki görüntü sorunu düzeltildi. Çalışan bir parkurun ilerlemesini engelleyebilecek bir hata düzeltildi. Oyuncuların Call oPhone görevini tamamlamasını engelleyen bir sorun düzeltildi. Oyuncuların sözleşme oluşturmasını engelleyen bir sorun düzeltildi. “Kıyafet Koleksiyoncusu”, “Gelecekten Gelen Benim” ve “Abone Büyümesi” başarımlarındaki hatalar düzeltildi.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Harcadıkça para miktarı artar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Dream Zone Flört Simülatörü v1.31.1 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

Başarısız Düğünler v1.0.7 [Itens Grátis]

Boşta GYM Sports v1.79 [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu