Hileli Apk

Youtubers Life 2 v1.3.1.024 [Elmas Hileli] Mod Apk

Youtubers Life 2 apk mod sonsuz para Bu çok gerçekçi bir oyun ve ünlü bir görünüm yaratma süreciyle ilgili birçok soruyu yanıtlayacaksınız. İçerik oluşturucuların günlük yaşamının tadını çıkarmak ve işlerini bitirmek için şimdi kaydolun.

Youtubers Life 2’yi indirin sonsuz para mediafire 2023

Oyuncular bu oyuna katılarak, yayınladığınız göz alıcı videolar aracılığıyla ünlü ve popüler bir YouTuber olma hayallerini gerçekleştirme fırsatına sahip olurlar. İşiniz, günlük işlerinizi zamanında tamamlamak ve kanalınıza düzenli olarak video yüklemek için elinizden geleni yapmak için zamanınızı katı ve akıllıca yönetmektir.

Ayrıca indirin:

Raft Survival v1.213.10 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Idle Inn Tycoon v1.16.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Polis Devriyesi Simülatörü v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Ekran görüntüsü resmi 1

Benzersiz video fikirleri oluşturun

Bu iş, düzenli olarak yeni zorluklar oluşturmanızı ve belirlemenizi ve izleyicilere neşe getiren ilgi çekici videolar oluştururken eğlenmenizi gerektirir. Yaratıcı olun ve videolarınızın ünlü olması, çok sayıda izleyici çekmesi ve kanal abonelerinizi ve abonelerinizi artırması için birçok yeni ve benzersiz fikir bulun.

Ayrıca diğer YouTuber’larla özel partilere de katılabilirsiniz. Sosyalleşme ve büyüklerinizi tanıma fırsatı bulacaksınız. Şüpheleriniz veya zorluklarınız varsa, kardeşlerden daha anlayışlı olmalarını isteyebilirsiniz.

Youtuber ol

İlk katıldığınızda, başlangıçta birkaç takipçiniz olacak; ama endişelenme. Bir süre sonra ne kadar anlamlı ve ilgi çekici videolar yayınlarsanız kanalınızın o kadar çok abonesi olur. Çabuk büyüdün. Bir YouTube hesabı oluşturmadan önce kendinizi geliştirmeli, kendinize bakmalı ve imajınızı birçok kişi için çekici ve etkili hale getirmelisiniz. Onlara pozitif enerji vermek istiyorsunuz: kutuplar ve değerli yaşam ilhamı.

Ekran görüntüsü resmi 2

Kanalınıza yatırım yapın

Kendinize bir stil verin, saç stilinizi değiştirin ve sizi daha güzel yapan kıyafetler giyin. Düzenli olmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için hayatınızdaki her şeyi düzenleyin. Enerjik ve neşeli bir kişiliğe sahip pozitif, sağlıklı bir hayatın tadını çıkarırken ve yaşarken, bu motive edici faktörleri çevrenizdekilerle paylaşan videolar oluşturun.

Video kanalınızı daha fazla içerikle oluşturun

Kanalınız için doğru temayı seçmek söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz vardır. Dikkatlice düşünün ve daha sonra pişman olmamak için sizi ilgilendiren ve sizi en çok seven doğru seçimi yapın. Bazıları müzik kanalları, moda kanalları, yemek kanalları vb. gibi temalar ve yeni ve yaratıcı temalara sahip diğer birçok kanal önerdi.

Deneyim ve daha fazla bilgi kazanın

Bir video kanalını geliştirmek ve sürdürmek kolay ve basit değildir. Bu videoyu iyi yapmak için maliyetleri yönetmelisiniz. Deneyimleri ve yaratıcı yolculukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer birçok YouTube kardeşin vlog’larına göz atabilirsiniz. Hayalini gerçekleştirmek için çok çalış ve sebat et!

Bu oyunun bir Youtube emülatörü olduğunu söyleyebiliriz. Size rehberlik edecek ve sizi bir sosyal medya ünlüsü yapacak ve birçok insanın hayalini kurduğu hayatı yaşamanıza yardımcı olacaktır. Çok neşeli, masum ve canlılık dolusunuz. Bu sevinci daha çok kişiye yayın ki onlar da sizin gibi mutlu yaşasınlar.

Ekran görüntüsü resmi 4

Neler Yeni !

Genel düzeltmeler

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Harcandığında daha fazla para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Hücreden tekilliğe evrim asla bitmez v15.63 [Dinheiro Infinito]

Çocuğum Lebensborn v1.7.102 Apk Modu [Desbloqueado]

Bridge Builder Premium v11.4 Apk Modu [Tudo desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu