Hileli Apk

Worms Zone .io v3.1.4 PARA ve Elmas Hileli İndir

Worms Zone .io PARA ve Elmas Hileli İndirSolucan Bölgesi açın ve büyük bir arenada cesur solucanlar savaşına katılın! Solucanınızı maksimum boyutuna ulaşana ve şampiyon unvanını alana kadar oluşturun. Ve unutmayın: Bir şampiyonun kendisini kalabalıktan ayırt etmesi gerekir. Dolapta solucanınız için bir görünüm seçin veya kendi serin görünümünüzü oluşturun. Şampiyon olmak için birkaç taktik vardır: “savaşçı””“”hilekar”” veya “”inşaatçı”. Sen hangisi olacaksın?

RENKLI GRAFIKLER GÖZLEMLEMEYI KOLAYLAŞTIRIR

Solucanlar bölgesi mod menüsü herkesin seveceği basit ve renkli grafikler sunar. Oyuncu çok oyunculu bir maça katılacak ve onu izleyebilecek. Aynı zamanda, oyuncuların deneyimleyebileceği menzil tamamen geniştir, ancak oyuncuların keşfetmesi için eşit derecede tehlikelidir. Bu nedenle, etrafınızda ne olduğuna her zaman dikkat edeceksiniz.

Oyuncular karakterlerinin 2D düzlemde hareket edişini izleyecekler ve bu, gerekli unsurları daha kolay takip edebilecekleri zaman oyuncular için tamamen uygundur. Aynı zamanda, böyle bir düzlemde hareket etmek her zaman erişilebilirdir ve oyuncuya kesin rehberlik sağlar. Doğruluk oyunu kazanmanın anahtarı olduğunda tamamen bu oyunun oynanınca uygundur.

Worms Zone .io PARA ve Elmas Hileli İndir

Worms zone io mod apk (sınırsız sağlık), oyuncuya oynamak için basit ve tamamen anlaşılabilir bir yol sunar. Yani, yılanınızın daha da büyüyeceği ve dış faktörlerin tehlikelerinden kaçınmasının bir yolunu bulacaksınız. Böylece, oyun ekranında dolaşacak ve uzunluğu artırmanıza ve yavaş yavaş büyüdüğünüze yardımcı olmak için yiyecek toplamaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunu denerken dikkatli olmayı unutamazsınız.

Ayrıca World Truck Driving Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir

Oynamaya başladığınızda, yalnız değil, diğer oyuncularla oynayacaksınız. Ayrıca, bazı durumlarda, bazı oyuncular oyuna ilk olarak başladı, bu yüzden karakterin boyutu zamanla daha belirgin hale geldi. Ancak bu, doğruluğu için karar verici faktör değil, oyundaki özendir. Yiyecek bulmaya ve diğer oyuncuların parçalarına çarpmaktan kaçınmaya çalışacaksınız.

Minhocas.io Alanı - Voracious Cobra apk mod
Minhocas.io Alanı - Voracious Cobra apk mod
Minhocas.io Alanı - Voracious Cobra apk mod

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 19 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu