Hileli Apk

World War 2 Battle Combat v3.76 [Elmas Hileli] Mod Apk

WW2 savaş radarı hilesi Dünya Savaşı zemininde tarihsel olarak doğru beş savaş alanında geçen muhteşem bir birinci şahıs aksiyon nişancı oyunudur. İçinde İkinci Dünya Savaşı: Sonsuz Para En zorlu oyuncular için bile gerçek bir nimet olacak 6 adede kadar oyun modu bulacaksınız.

Böylece tek oyunculu kampanyalarda, takım savaşlarında, nokta ele geçirme modunda, silahlanma yarışında, bıçak ve bomba modunda kendinizi test edebilirsiniz. Aynı anda en fazla 10 kişi savaşa katılabilir ve çatışmada bağımsız olarak bir taraf seçebilir ve Almanya, SSCB, Amerika veya Japonya tarafında oynayabilirsiniz.

Bebek Malikanesi v1.58.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
ONE PIECE Bounty Rush v53100 Apk Modu [Habilidades Infinitas]
Angry Birds Evolution v2.9.12 Apk Modu [Alto Dano]

.meiodopost a { renk: #10a571; Yazı tipi ağırlığı: 500!önemli; }

ekran görüntüsü

Ayrıntılı ve yüksek kaliteli grafikler, geniş bir silah yelpazesi, birçok oyun modu ve bağımlılık yapıcı bir oyun bulacaksınız. Her harita, kazanmak için özel bir yaklaşım ve yetkin taktik manevraların geliştirilmesini gerektirir. Bu oyunda basit makineli tüfeklerden başlayarak geniş bir silah yelpazesi sunulmaktadır. İkinci dünya savaşı en güçlü alev makinesine ve makineli tüfeğe.

Ayrıca kendi klanınızı veya takımınızı oluşturabilir, dünyanın her yerinden diğer kullanıcılarla takım kurabilir ve heyecan verici PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Oyuna girmeden önce karakterinizi donatmanız ve onun için doğru ekipmanı seçmeniz gerekiyor. Farklı silah türleri vardır, yakın dövüş silahı bıçak ve kürek içerir, ana silah saldırı tüfeği, tüfek, makineli tüfek ve av tüfeğinden oluşur ve alt silah farklı tipte tabancaları içerir.

ekran görüntüsü

Aslında, her biri ateş oranını, yeniden doldurmayı, verilen hasarı ve korna hacmini etkileyen belirli özelliklere ve göstergelere sahip mevcut tüm silahlar vardır. Savaş alanına girdikten sonra, düşmanları kovalayarak siperler ve yıkık binalar arasında hareket etmelisiniz.

Sanal bir joystick yardımıyla hareket etmelisiniz, yumruklar kamerayı döndürmekten sorumludur ve dövüşçü, rakiplere nişan alırken bağımsız olarak ateş eder. Savaşta, sis ve el bombası kullanabilir, ilk yardım kitlerini kullanabilir ve ana silahı ölü rakiplerden alarak değiştirebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

13 Ekim Cadılar Bayramı Güncellemesi – Yeni Sezon 6 – Cadılar Bayramı Etkinliği – Yeni StG45 ve Saldırı Tabancası Silahları – Sandık – Çeşitli Tatil Satışları

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Düşmanlar her zaman radarda görünür.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; Geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniye; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook uygulamasını kaldırın (bir tarayıcı ile giriş yapmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, değiştirilmiş oyunlar bir Goooge hesabıyla kaydedilemez!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yı kurun. OBB, .ZIP veya .RAR biçiminde sıkıştırılmış olarak teslim edilir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi bulun, üzerine tıklayın. Dosyanın içinde oyun klasörü bulunur.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

DİKKAT: Bu prosedür yalnızca oyunda APK ve OBB indirilebilir durumdaysa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Web sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle cihazınızda orijinal sürüm veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm yüklü olduğunda olur. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Bebek Malikanesi v1.58.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ONE PIECE Bounty Rush v53100 Apk Modu [Habilidades Infinitas]

Angry Birds Evolution v2.9.12 Apk Modu [Alto Dano]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu