Hileli Apk

World Truck Driving Simulator v1.354 [Elmas Hileli] Mod Apk

World Truck Driving Simulator sonsuz para Bir kamyon şoförünün hayatının tüm karmaşıklıklarını ve zevklerini deneyimleyebileceksiniz. Oyun sırasında Amerikan ve Avrupa kamyonlarında araba kullanabilirsiniz. Devasa kamyonları yöneteceksiniz.

World Truck Driving Simulator’ı indirin sonsuz paranın tümü kilidi açık 2023 mediafire

Bu oyunda sürüş becerilerinizi test edebilir ve gerçek bir sürücü gibi hissedebilirsiniz. Bu oyun, gerçekçi fiziği ve karmaşıklığı giderek artacak çok sayıda görevi olan oyuncuları memnun edecek. Tamamı piyasaya sürülen WTDS Infinite Money ve XP güncellenmiş 2022’de direksiyona geçin ve virajlı yollarda ve dağ yollarında sürün, yükleri bir noktadan diğerine taşıyın. Görevleri tamamlayın ve yeni kamyonlar şeklinde ödüller kazanın. Çeşitliliği ile sizi büyüleyecek güzel manzaranın içinden geçin.

Ayrıca indirin:

Blood Kiss v1.19.2 Apk Modu [Diamantes Infinitos]
Romantizm Kulübü v1.0.18490 Apk Modu [Diamantes Infinitos]
Şehir Adası 5 v3.35.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

World Truck Driving Simulator sonsuz para

Çok otantik kamyon sürüş deneyimi

Kamyon şoförlüğü, benzersiz beceriler ve hassasiyet gerektiren zorlu bir iştir. Küçük arabaların aksine, kamyonlar çok daha büyük ve ağırdır, bu da virajlı yollarda gezinmeyi zorlaştırır. Versiyondaki görevleri tamamlamak için sabır ve konsantrasyona ihtiyacınız var. MOD APKSahip olacaksın Sınırsız Para (Sonsuz XP / Tüm Kamyonların Kilidi Açık).

Çok çeşitli bir dünya

Bu oyun sizi geniş ve çeşitli bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Oyun, yoğun şehirlerden dar dağ yollarına kadar farklı manzaralar ve sürüş koşulları deneyimlemenizi sağlar. Her şehrin kendine özgü manzarası ve oyuna özgünlük katan ilgi çekici yerleri vardır. Ve yağmur ve kar gibi gerçekçi hava koşulları ile farklı senaryolarda kamyon sürüşü deneyimi yaşayabilirsiniz.

İçinde Dünya Kamyon Sürüş Simülatörünün tüm kilidi açıldı Trafiği izleyin ve kazaları önlemek için her zaman tetikte olun. Ve ayrıca farklı malları belirli bir noktaya taşımak. Tüm oyun dünyası açık. Kendinizi sokaklarda gerçekten olabilecek birçok zor durumda bulmanız, farklı şehirleri ziyaret etmeniz gerekiyor.

Dünya Kamyon Sürüş Simülatörünün tüm kilidi açıldı

Çok sayıda özelleştirme seçeneği

Bu oyunda, farklı öğeleri kendinize ait kılmak için özelleştirebilirsiniz. Farklı görünüm ve aksesuarlarla kamyonunuzun görünümünü değiştirebilirsiniz. Benzersiz çıkartmalar ve özel plakalarla kamyonunuzun yolda öne çıkmasını sağlayın.

Tamamlanacak çok sayıda görev

Bu oyun, oyunu keyifli ve eğlenceli hale getirmek için size birçok görev sunuyor. Tanker kullanabilir, inşaat malzemeleri taşıyabilir ve hatta canlı hayvan teslim edebilirsiniz. Her görevin artıları ve eksileri vardır ve bunları kabul etmeden önce gereksinimleri ve riskleri göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, tehlikeli maddelerin taşınması daha yüksek bir ödül getirebilir, ancak kazaları önlemek için ekstra dikkat gerektirir.

Gerçekçi oyun ve grafikler

World Truck Driving Simulator mod apk, oyunu gerçekçi kılan harika 3D grafiklere sahiptir. Kamyon modelleri, içten dışa çok detaylıdır. Yolda diğer araçları da görebilmeniz oyunun özgünlüğünü arttırıyor. Motorun kükremesinden frenlerin gıcırtısına kadar ses efektleri de gerçekçi. Sizi oyuna daha da kaptırır ve yollarda gerçek bir kamyon şoförü gibi hissetmenizi sağlar. Sadece oynadığınızı neredeyse unutacaksınız.

Infinite WTDS’nin diğer benzersiz özellikleri: Çoklu kamyon modelleri. Gerçekçi yakıt sistemi. Gerçekçi Fizik. Otomatik ve manuel şanzıman. Gerçekçi gündüz/gece döngüsü ve hava durumu. Temel fonksiyonların hassas simülasyonu. Sıralamalar düzenli olarak güncellenmektedir. Gerçekçi ehliyet (fotoğraflı).

sonsuz para

Neler Yeni !

– Çok sayıda kamyon: Brezilya, Avrupa ve Amerika modelleri dahil olmak üzere farklı güç ve vites oranlarına sahip araçlar! (Sonraki güncellemelerde daha fazla kamyon eklenecektir) – Kamyonlar, treylerler ve sürücüler için dış görünümler: Onları en sevdiğiniz görünümle özelleştirin!

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sonsuz para; – Sınırsız DP; – Ücretli kamyonların kilidi açıldı; – Engelli reklam;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

PC Creator 2 v3.4.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Cars Online İndirilen v3.6.44 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Çocuğum Lebensborn v1.7.102 Apk Modu [Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu