Hileli Apk

World Truck Driving Simulator v1.266 PARA ve Elmas Hileli İndir

World Truck Driving Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir Büyük kamyonlara karşı özel bir tutkusu olan biri misiniz? Şimdi, her zaman içsel tutkunuzu tatmin eden bir oyun arıyorsunuz. Dynamic Games Ltda’nin yapımcısı size yardımcı olsun! World Truck Simulator sonsuz para ve maksimum mediafıre seviyesi adlı bir oyunun piyasaya sürülmesiyle, bu oyunun geliştiricileri oyuncuların kamyonlara olan tutkularını tatmin etmelerine yardımcı olmak istiyor. Kamyoncuların hayatı sadece arabaya binip direksiyonu çalıştırmakla kalmıyor, aynı zamanda arkasındaki ilginç şeyleri de çalıştırıyor.

World Truck Driving Simulator Sonsuz Para Tüm Kilidi Açılmış APK

Korkunç arabalara, özellikle de büyük kamyonlara tutkusu olan biri misiniz? Büyük bir römork sürmek için birçok fiziksel testi geçmeli ve yeterli niteliklere sahip olmalısınız. Ancak şimdi, bilim ve teknolojinin gelişimi sayesinde, kamyon sürüş simülasyon oyunları sayesinde tutkunuzu artık tatmin edebilirsiniz. Bugün, dinamik oyunlardan World Truck Driving Simulator oyunu tanıtacağım. Büyük kamyonlar, traktörler karşılamak ve pratik için mükemmel bir oyun.

Kamyoncuların hayatı sadece direksiyon simidi etrafında değil, aynı zamanda arkasında gizlenmiş çok eğlenceli. Aşağıdaki makalede daha fazla ayrıntı için bize katılın!

Kendi arabalarınız var

Kamyonlara özel bir sevgisi olan bir kişiyseniz, muhtemelen Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya gibi gelişmiş ülkelerden dev traktörleri biliyorsunuzdur,… Neyse ki, Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü tüm bu tür bir arabaya sahiptir. Bu oyuna gelirken, en çok beğendiğiniz arabayı seçebilecek ve özgürce dekore edebileceksiniz. İlk girişten itibaren kendi giriş bilgilerinizi seçebilirsiniz. Harika, değil mi?

Ancak beklemeye değer bir ayrıntı daha var, yani traktörden ayrı olarak, diğer tüm parçalar için arkayı seçebilirsiniz. Sonra şekil, renk, konum, … Araba tüm yollarda arkadaşınız olacak, bu yüzden daha fazla değişiklik yapmadan önce dikkatli bir plan yapın!

World Truck Driving Simulator PARA ve Elmas Hileli İndir

Parçalarınızı düzenlemeyi ve bağlamayı tamamladıktan sonra, sonuçları gerçekçi parçalarda deneyimlersiniz. Bu yolların yanı sıra otomobillerden motosikletlere, dev traktörlere kadar birçok farklı araç trafiğe giriyor. Bu yollarda geleceğin kamyoncunun potansiyelini herkese kanıtlayın!

Pratik yapmak için uygun bir pist bulma konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü World Truck Driving Simulator kolay ve zor bir deneyim sağlayacaktır. Birçok farklı seviye ile tamamen farklı deneyimler yaşayacaksınız. Düz yolları, boş veya gergin arabaları kolayca fethederek, engebeli yollardan, tepelerden, yamaçlardan geçerken gergin ve yolda çok sayıda araç varsa büyük bir rahatlama hissi olacaktır. Ama cesaretinizi kırmayın, bu yolları geçtiğinizde aynı zamanda hayalinize daha yakın olduğunuz zamandır.

dünya kamyon sürüş simülatörü Apk Mod sınırsız para indir
dünya kamyon sürüş simülatörü Apk Mod sınırsız para indir
dünya kamyon sürüş simülatörü Apk Mod sınırsız para indir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 633 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz Xp 
Reklamlar devre dışı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu