Hileli Apk

World of Tanks Blitz v8.9.0.760 PARA ve Elmas Hileli İndir

World of Tanks Blitz PARA ve Elmas Hileli İndir – dinamik ve büyük ölçekli tank savaşları artık Android’de! Tank oyunu dünyasında 90’dan fazla efsanevi tarihi savaş aracı, üç oynanabilir ülke vardır: SSCB, ABD ve Almanya. Her şablon gerçek gerçek geçmiş kayıtlara göre oluşturulmuştur. World of Tank oyununda gerçekçi savaşlara ve mükemmel grafiklere, sizi İkinci Dünya Savaşı zamanlarına sokacak yüksek kaliteli ses efektleri eşlik ediyor! Haritalar, her savaşın hem tarihi alanda hem de kıtanın sonsuz düzlüklerinde başlayabilmesi için seçilir. Android için World of Tanks Blitz’i  ücretsiz indirin ve kendinizi demir savaş canavarı oyunu dünyasına bırakın

World of Tanks Blitz Hakkında

Bu oyun ilk olarak 2012 yılında (PC sürümü) Esports World Cyber Game etkinliğinde tanıtıldı. Bundan sonra, Xbox, Android ve iOS sürümleri sırasıyla 2015 ve 2016’da piyasaya sürüldü. Bana Google Play’deki en popüler tank atış oyunu hakkında soru sorarsanız, cevap kesinlikle World of Tanks Blitz.

World of Tanks Blitz PARA ve Elmas Hileli İndir

Savaş dünyada gerçekten cehennemdir, ancak çevrimiçi tank savaşlarında da çok rekabetçidir. World of Tanks Blitz’de oyuncular devasa metal savaş makinelerinde yer alacak ve 7v7 savaşlarında birbirleriyle savaşacaklar. Tanklar farklı ülkelerden geliyor. İlk cephaneliğiniz zayıf olsa da, yükseltmek için maçların para ve deneyim puanlarını kullanabilirsiniz.

Oyun kontrol sistemini hareket ettirmek için ekranda bir joystick ve nişan almak için başka bir joystick ile kapmak çok kolaydır, ayrıca yakınlaştırmak ve mermi vurmak için düğmeler. Bir tur kazanmak için, tüm düşman ekibini yok etmeli veya haritanın ortasındaki üssü ele geçirmelisiniz. Deneyime ve yetenekli kontrole sahip olmalısınız, çünkü her tank türü farklı operasyonel ve zayıf noktalara sahip olacaktır. Deneyimli oyuncular, tankın kaynaklarından en iyi şekilde çıkarak, kapak içine girip çıkmayı ve rakibin etrafında mantıksal olarak hareket etmeyi öğrenecekler.

Tank türleri

World of Tanks Blitz oynadığınızda, ünlü İkinci Dünya Savaşı Tanklarını deneyimleyebilirsiniz. Tarihteki gerçek tanklardır. Şu anda oyunda AMERIKA Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya ve Sovyetler Birliği gibi ülkelerden 350’den fazla tank bulunuyor. Oyunun başında, herhangi bir hafif tankı seçebilirsiniz. Bir tankın nasıl çalıştırılacağını, nasıl saldırılacağını ve tanklar hakkında bazı bilgileri öğreneceksiniz. Bu tank için uygun taktikleri, saldırıları ve araziyi bulmak için her tank türünün güçlü ve zayıf yönlerini anlamanız gerekir.

PvP modu

World of Tanks Blitz MMO apk mod sonsuz para oynarken,7v7 savaşlarının yanan arenalarına katılacaksınız. Siz ve diğer 13 çevrimiçi oyuncu rastgele bir savaşta birleştirilirsiniz. Böylece siz ve takım arkadaşlarınız hayatta kalmanın ve tüm rakibi yenmenin bir yolunu bulursunuz. Çevrimiçi maçlarda, taktikler ve takım arkadaşlarıyla iletişim kurma yeteneği, savaşın sonucunu doğrudan etkileyen önemli faktörlerdir. Tankı ustalıkla kontrol etmeniz ve rakibin tanklarını yenmek için doğru tankı seçmeniz gerekir.

Grafik

Tanklar blitz grafikleri dünyasından şikayet edilecek bir şey yok. Bunun mobil cihazlar için en gerçekçi tank oyunu olduğu söylenebilir. Tankların fiziği, mermi efektleri, duman ve toz, hepsi çok mükemmel. Bu, sadece bir mobil oyuna değil, gerçek bir savaş alanına katıldığınızı hissetmenizi sağlar.

Ayrıca tanks A Lot Apk Mod indirin

Birçok oyuncu World of Tanks Blitz’i tek bir nedenden dolayı sever. Bunun ne olduğunu bilmek istiyorsanız, savaş alanına girin ve nedenini hemen bileceksiniz. Makalenin altındaki bağlantı aracılığıyla oyunu şimdi indirin ve mobil cihazlardaki en yoğun tank savaşlarına katılın.

World of Tanks Blitz PARA ve Elmas Hileli İndir
World of Tanks Blitz PARA ve Elmas Hileli İndir
World of Tanks Blitz PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 131MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu