Hileli Apk

World Bus Driving Simulator v1.349 [Elmas Hileli] Mod Apk

Dünya otobüsü sürüş simülatörü sonsuz para 2023 modern bir 3D otobüs sürüş simülasyon oyunudur. Profesyonel bir otobüs şoförü olarak, insanları gidecekleri yere güvenli ve zamanında ulaştırmaktan ve diğer birçok trafik kanununa uymaktan siz sorumlusunuz.

World Bus Driving Simulator’ı indirin sonsuz para, tüm kilidi açılmış medya ateşi

World Bus Driving Simulator All Unlocked 2023, gerçekte otobüs sürme sürecini gerçekçi bir şekilde gösterir. Tek tek düğmeleri test edebilir, direksiyon simidini tutabilir ve tutmanıza ve döndürmenize nasıl tepki verdiğini hissedebilirsiniz.

Ayrıca indirin:

Youtubers Life Oyun Kanalı v1.6.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Evrensel Kamyon Simülatörü v1.9.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Rebels Inc.v1.13.6 Apk Modu [Premium Desbloqueado]

WBDS Infinite Cash’in geliştiricileri, sorunsuz ve keyifli bir oyun deneyimi sağlamak için maksimum gerçekçilik ve ayrıntılara gösterilen özen için çabalar. Tekrarlayan doğasına ve diğer insanlar ve araçlar gibi etkileşimli unsurların olmamasına rağmen, bu oyun oynanışı ve sürüş fiziğini yakından taklit eden birkaç oyundan biridir.

ekran görüntüsü

Görevleri yapmak her zaman kolay değildir

Bu oyunda otobüs kullandığınızı sanıyorsanız çok kolay, gerçeği yaşamamışsınız demektir. Bir belediye otobüsü şoförünün işi de diğerleri gibidir; Aynı zamanda birçok görevi aynı anda yapmanızı gerektirir ki bu çok zordur. Bir otobüs şoförü olarak, sadece ne yaptığını bilmez ve çok fazla sürüş deneyimine sahip değildir, aynı zamanda birçok otobüs türünü de kullanabilir.

Zamanında gelin ve trafik kurallarına uyun

Her istasyona zamanında varmak, işaretleri, hız sınırlarını ve doğru istasyona nasıl park edileceğini ve doğru hızda nasıl sürüleceğini içeren trafik kurallarını anlamayı gerektirir. Durum ne olursa olsun, kurallara olabildiğince dikkatli bir şekilde dikkat ederek daha iyi bir sürücü olabilirsiniz.

Çeşitli zorluklar bulun

Otobüsünüz gece ve gündüz gibi şehrin sokakları, hava durumu ve günün saatindeki sıkıntılarla yüzleşecek. Oyundan sonra daha iyi görebilirsin ve yol daha düz; kar fırtınası sırasında görüşünüz azalabilir; Güneşten gelen parlama, camı görmeyi zorlaştırabilir. Tüm bu testler, karşılaşacağınız farklı iklimlere hazırlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Verimli bir otobüs şoförü olmak ve dış engelleri kolayca aşmak istiyorsanız, iyi bir şoför olmalısınız.

ekran görüntüsü

Farklı otobüs türlerini sürün

Zamanla, otobüsü kullanmak giderek daha zor hale gelir. Bir grup gezgini otele götürebilir, ekstra erzak teslim etmek için kiralık araçları kullanabilir veya tüm grubu bir kerede oyuna getirebilirsiniz. Bunun yerine, planladığınız seyahat planınızı diğer cazibe merkezlerine giden yolları içerecek şekilde değiştirebilirsiniz. Ve geç kalmak ve moralinizi bozmak istemiyorsanız, yol boyunca kaçınılmaz olarak gerçekleşecek öngörülemeyen olaylarla nasıl başa çıkacağınızı bilmelisiniz.

Hepsi kilitli olmayan çok çeşitli otobüsler arasından seçim yapabilirsiniz.

World Bus Driving Simulator’da her biri kendi geçmişine, stiline, iç mekanına, renk şemasına ve boyutuna sahip farklı otobüsler arasından seçim yapabilirsiniz. Her aracın kendi kontrol ve işletim sistemi vardır. Mevcut arabanızı yükseltmeye hazır olduğunuzda, yeni bir araba satın almak için paraya ihtiyacınız var.

Zenginlik, önceki görevleri tamamlamanın bir yan ürünüdür. Her seviyenin ihtiyaçlarına ve mevcut beceri seviyenize uygun bir araba seçerek sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkarmak için sürüş deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. Bu alt kategoriler, arabanızın camını, kaplamasını ve pencerelerini özelleştirmenize olanak tanır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– 2 yeni otobüs eklendi; – Yeni şehirler eklendi (Picos, Recife, Propriá, Tucunduba ve Arizona); – Önceki güncellemelerden gelen gölgelerle ilgili sorun düzeltildi; – Geliştirilmiş Gökyüzü sistemi.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sonsuz para; – Engelli reklam; – Ücretli otobüslerin kilidi açıldı;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Otopark Çok Oyunculu v4.8.9.3.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Boşta İtfaiyeci Tycoon v1.37.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Block Craft 3D v2.15.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu