Hileli Apk

WinterCraft Survival Forest v0.0.34 [Elmas Hileli] Mod Apk

WinterCraft Survival Forest mod apk sonsuz para her şeyin beyaz karla kaplı olduğu bir kış ormanı hayatta kalma oyunudur. Görünüşe göre hayat burada görünmeyi bıraktı ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için ana karakter olarak reenkarne oldunuz.

Çoğu hayatta kalma oyununun oyuncular için kendi zorlukları vardır. Geniş ıssız adaları keşfedebilir veya düzinelerce diğer oyuncuya karşı geçiminizi sağlamak için rekabet edebilirsiniz. Ancak tüm canlılar ve bitkiler beyaz karla kaplıyken donmuş bir ormanda nasıl hayatta kalacağınızı hiç düşündünüz mü?

Ekran görüntüsü resmi 4

içinde WinterCraft’ın kilidi açıldı Sadece her zaman pusuda bekleyen tehlikelerle yüzleşmekle kalmayacak, aynı zamanda kahramanın hayatta kalabilmesi için temel ihtiyaçlarını da karşılamanız gerekecek. Şu anda, kendinizi soğuk kış hayatta kalma deneyimine kaptırmak için bu oyunu Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Güvenli bir sığınak inşa et

Herhangi bir hayatta kalma oyunu, oyuncunun çevredeki tehditlerden kaçınmak için sağlam bir siper oluşturmasını gerektirir. Wintercraft bir istisna değildir. Bu oyun, güvenli bir sığınak oluşturmak için gerekli tüm kaynakları sağlar. Eski bir motel bulabilir ve bir sonraki seyahatiniz için güzel bir inziva yeri yaratmak için onu yenileyebilirsiniz.

kaynakları topla

WinterCraft oynarken dikkat edilmesi gereken dört ana faktör soğuk, susuzluk, açlık ve yorgunluktur. Kahraman, oyuncunun ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede karşılamasını gerektirecek garip durumlarda kendini sürekli olarak bulacaktır. Aynı zamanda bu oyun oyunculara özgürce kullanabilecekleri birçok özellik sunuyor.

Ekran görüntüsü resmi 5

Gerekli öğeleri oluşturun

Kullanışlı öğeler üretmeden WinterCraft’ta hayatta kalamayacaksınız. Temel olarak, bu oyun nispeten basit üretim süreçleri sunar ve tamamen otomatiktir. Genellikle listeden öğeleri seçebilir ve Manuel düğmesine tıklayabilirsiniz. Başarılı işçilik için gerekli tüm kaynaklara sahip olmalısınız. Ayrıca oyunda işlenebilecek eşyaların listesi oldukça çeşitlidir ve sizi tatmin edeceğinin sözünü vermektedir.

Birçok tehlikeyle yüzleşin

Şimdi soğuk ormandaki tehlikeli vahşi hayvanlarla baş etmenin bir yolunu bulun. WinterCraft’a katılın, farklı alışkanlıklara sahip birçok vahşi hayvan bulacaksınız. Bazıları otobur, diğerleri etobur, bu yüzden onlara verimli bir şekilde yaklaşmanın bir yolunu bulmalısın. Oyuncular, tehlikeli hayvan tehdidine ek olarak çevredeki hava durumuna da dikkat etmelidir. Bu oyunda yüzünü değiştirmek, ateş yakmak ve vücudunu sıcak tutmak için kıyafet dikmek için ihtiyacın olan başlıca kötü hava unsurları çiğ ve soğuk rüzgar olacak.

Android için WinterCraft Hack’i indirin

WinterCraft, zorlu kış koşullarında hayatta kalmanızı test etmenize yardımcı olacaktır. Bu oyunda yardım almadan hayatta kalmak için her şeyi yapacaksın. Gerçekçi bir şekilde tasarlanmış vahşi ortamı keşfedin ve bu oyunda hayatta kalma sürecini hissetmek için kendi yolunuzu oynayın.

Ekran görüntüsü resmi 6

Neler Yeni !

– Envanter ve konteyner iyileştirmeleri – Hayvan davranışı düzeltmeleri – Görev sistemi düzeltmeleri – Denge düzeltmeleri – Öğretici düzeltmeleri – Hata düzeltmeleri

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Çok para; – Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Terraria v1.4.4.9 Apk Modu [Mod Menu / Imortalidade]

Gizli Otel v1.1.86 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Cadıları Birleştir v3.16.0 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu