Hileli Apk

War Machines v7.1.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Savaş Makineleri apk mod sonsuz para Savaş alanında aynı oyuncularla savaşan profesyonel bir tank olacaksınız. Her şeye karar vermek için sadece üç dakikanız var. Bu, oyunu dinamik, hızlı yapar ve fazla zaman almaz. 3 dakika! Bu, mobil cihazlar için sıfırdan inşa edilmiş mükemmel dengeli bir tank oyununda mümkün olduğunca çok tankı yenmeniz gereken zamandır.

Stratejinize göre çok çeşitli güçlü canavarlardan tankınızı seçin. Düşman bölgesini hızla araştırmak için bir hafif tank seçin ve ekibinize savaşın ilerleyişi hakkında bilgi verin. Veya düşmanınıza hak ettiğini vermek için gelmiş geçmiş en ağır ve en güçlü tank olan Panzer’i alın.

ekran görüntüsü

Oyun stili

Oyun, modern tank simülatörlerinin en iyi geleneklerinde geliştirildi. Oyun, birden fazla yerde çok oyunculu tank savaşları için tasarlanmıştır. Kullanıcılar bireysel veya ekip modunda kendi “odalarını” oluşturur.

Kontrol sistemi, ekranın sol alt köşesinde bulunan sanal bir joystick ve ekranın sağ alt köşesindeki “Hedef” ve “Ateş” sanal düğmeleri kullanılarak gerçekleştirilir. Oyun alanının üst kısımlarında sohbet vb. için ayrı butonlar bulunmaktadır. Tüm oyuncuların görüntülendiği bir mini harita bulunmaktadır. Kontrollere alışmak biraz zaman alacak ama asla unutmamanız gereken bir şey var: Asla rakibinize arkanızı dönmeyin.

ekran görüntüsü

özellikleri

Kararlı çok oyunculu. Size eşlik edecek veya savaşta sizinle isteyerek yüzleşecek oyuncular her zaman olacaktır. Çoklu oyun modları. Tek (her biri kendisi için), takım (kazanmak için birlikte hareket etmelisiniz. Geliştirme sistemi. Her öldürme için oyun para birimi verilir. Garajda, tankınızı geliştirmek için 4 parametrede “zor galibiyet” harcanabilir: Oran ateş , Hareket, Saldırı Gücü, Zırh Geniş tank seçenekleri Mevcut olanları yükseltin veya yenilerini satın alın!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Düşmanlar her zaman radarda görünür.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu