Hileli Apk

War Machines v6.12.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

War Machines PARA ve Elmas Hileli İndir – kısa süreli tank savaşları, yüksek kaliteli grafikler ve basit kontroller hakkında çok oyunculu aksiyon oyunu. Oyuncular ağır zırhlı araçların modern modellerini, çok sayıda aksiyon ve taktik manevra seçeneğine sahip çeşitli haritaların yanı sıra bir modernizasyon sistemini bekliyor. Alınan galibiyetler ve ödüller tekniği önemli ölçüde geliştirmeye yardımcı olacak ve böylece rakibinize karşı avantaj sağlayacaktır. Oyuncular yaklaşan herhangi bir düşmanı yok etmek için sadece 3 dakikaya sahip olacaklar ve açık bir düşman için kolay bir av olmayacaklar.

War Machines PARA ve Elmas Hileli İndir, büyük bir tankın komutanı olduğunuz ve gerçek kullanıcılara karşı savaşlar için hazırlanan savaşlarda savaşabileceğiniz çok oyunculu bir tank aksiyon oyunudur.

Helena adlı güzel bir kız, oyun kontrolleri, özellikleri ve mekaniği hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. En basit tanklardan birine pilotluk yapabilecek, nasıl kontrol edeceğinizi, silahın yeniden yüklenmesinin ne kadar sürdüğünü ve son hedefin menziline bağlı olarak atışın ne kadar doğru olduğunu anlayabileceksiniz.

Savaşlar bunun için özel olarak hazırlanmış yerlerde gerçekleşir. Sanal joystick’i kullanarak sitede güvenle gezinebilir ve parmağınızı kaydırarak hedefi çevirebilir ve hedefleyebilirsiniz. Savaş birkaç dakika devam eder ve tahmin edilen sürede fraglardan en iyi şekilde faydalanmaya ve düşmanlardan düşen paraları toplamaya çalışmanız gerekir. Belirlenen süreden sonra ilk satırı işgal ederseniz, ödülünüz birkaç kez artırılacaktır.

Hangarda, kule, silah, şasi, motor ve paletler gibi parçaları ayrı ayrı yükselterek tankınızı yükseltebilirsiniz. Tankınıza kalıcı bonuslar veren yeni teknolojileri araştırmayı ve kurmayı unutmayın. Buna ek olarak, benzersiz bir renk kullanarak ve çıkartmalar ekleyerek tankı sınırlı bir süre için güçlendirebilirsiniz.

Nasıl oynanır?

Oyun Gears of War arasından seçim yapabileceğiniz birçok tank var, oyunculara aşina olduğunuz bir savaştan sonra, uzun süre kullanmak için yükseltmeye devam edebilirsiniz. Her tankın farklı işlevleri olacak ve daha yüksek fiyatlı bir araba bundan daha güvenli olacak, ancak pratik olmayabilir. Eski tankın kullanımını tartmalı, alışmalı ve pahalı tankı hızlı bir şekilde yükseltmek için daha fazla parayla yükseltmelisiniz.

Gears of War’un aralarından seçim yapabileceğiniz ve savaşacak iki modu vardır: “Takım tabanlı bir savaşta veya herkese açık bir çatışmada savaşın.” Takım çalışması modunu kullanın ve etraftayken vatanınızı korumak için onlarla savaşacaksınız. mücadele etmesi gereken insanlar sürekli bir işbirliği stratejisi oluşturur, her şeye erişmek daha kolaydır. Herkesin zevk verdiği özgürlük çatışmasına gelince, özgürlüğe saygı duyarsınız, herkesi öldürür ve yeteneklerinizi gösterirsiniz.

Ayrıca Blades of Brim PARA ve Elmas Hileli İndir

War Machines PARA ve Elmas Hileli İndir
War Machines PARA ve Elmas Hileli İndir
War Machines PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
Boyut : 84MB
İnternet : Gerekli

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Düşmanı radarda göster

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu