Hileli Apk

Vegas Crime Simulator 2 v2.9.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Vegas Crime Simulator 2 apk mod para Herkesin senden korkması ve kimsenin sana yaklaşmaya cesaret edememesi için sonsuza kadar şehirdeki gangsterlerin en havalı otoritesi olmalısın. Şehirde sizinle aynı görüşlere sahip birçok haydut ve mafya olduğu için bu durumu başarmak elbette son derece zor olacaktır.

Yani önce tüm rakiplerle uğraşmalısın ve ancak o zaman mafyanın lideri olabilirsin. Ve şehirdeki tüm suçları kendi başınıza ezmek için birçok şey yapmanız gerekiyor. içinde Vegas Crime Simulator 2 Mod Menüsü, çeşitli görevleri yerine getirecek, rakiplere ateş edecek, şehri keşfedecek, karakterlerle etkileşim kuracaksınız. Görevlere gelince, iyi bir çeşitlilik var.

ekran görüntüsü

Uzayda neredeyse sınırsız olan birçok rota içeren devasa bir haritayla karşılaşın. Kahramanınızın oynayacağı şehir tam bir mafya hakimiyeti altındadır. Sert bir mafyanın sağ kolu gibi hareket ediyorsun.

Senin gibi hoş bir adamın şık giyinmesi gerekiyor ve bunu özel bir mağazada yapma fırsatın var. Kıyafetlerinizi seçin, tarzınızı değiştirin ve her şeyde mutlak özgürlük bulun. Bu oyunda kural yok, canın ne istiyorsa onu yap.

ekran görüntüsü

Havalı bir araba bulun veya askeri üsten bir tank veya helikopter çalın, ancak haritada polise dikkat edin. Sivillerle istediğinizi yapabilir, onları arabada vurabilir, vurabilir, yenebilirsiniz. Patronunuz için rahatsız olan herkesi yok edin ve bunun için çok para kazanın.

Ayrıca Vegas’ın ünlü olduğu heyecanı yaşamanızı sağlayacak heyecan verici maceralar sizi bekliyor. Tüm havalı kulüpleri ziyaret edin, büyüleyici güzelliklerle flört edin ve inanılmaz miktarda para kazanın. Şansınızı denemek istiyorsanız Rus Ruletine katılın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni içerik – Yeni görevler – Performans optimizasyonu – Hata düzeltmeleri

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz para; VIP seviye 5.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu