Hileli Apk

Vampire Survivors v1.4.103 [Elmas Hileli] Mod Apk

Vampire Survivors mod apk sonsuz para canavarlarla dolu düşmanca bir ortamda hayatta kalmanız gereken bir zamana dayalı hayatta kalma RPG’sidir. Size retro bir his vermek için özel olarak tasarlanmış minimalist grafiklere sahiptir.

İndir Vampire Survivors Sınırsız Para Kilidi Açıldı 2023

Vampire Survivors All Unlocked dünyası basittir, dağınık düşmanlardan başka hiçbir şeye ve sıkılmanıza izin vermeyecek özelliklere sahiptir. Ancak, bu basitliği asla cansız oynanışla karıştırmayın. Yürek burkan savaş anlarını garanti eden şiddetli düşmanlar ve çetelerle karşılaşacaksınız.

Ekran görüntüsü resmi 6

Büyülü bir dünyada hayatta kalın

Poncle Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bu oyun, roguelike bir hayatta kalma RPG’sinin özünü mükemmel bir şekilde yakalar. Oyunculara gölgelerle dolu bir gece sunar ve oyunun kullanıcı arayüzü, oyuncuların dünyayı benzersiz koyu renklerde görmelerini sağlar.

Binlerce canavarı yenmekten ve sabaha kadar yaşamaktan başka seçeneğiniz olmayan bu kabus gibi oynanışa kendinizi kaptırın. Hayatta kalmanıza yardımcı olacak iksirler, silahlar ve teçhizat ararken oyun becerilerinizi test edecek.

Bağımlılık yaratan oynanış ve sezgisel oyun mekaniği

Oyun, farklı oyun tarzlarına ve yeteneklere sahip birden fazla karaktere sahiptir. Oyun tarzınıza en uygun karakteri seçmelisiniz, yoksa Cehennemin ölümsüz lejyonları tarafından ezilirsiniz.

Oyun bağımlılık yapar ve son nefese kadar savaşmanızı sağlar. Düşmanlar her yönden gelir ve sizi haritanın bir tarafından diğerine hızla hareket etmeye zorlar. Bu nedenle, eylemlerinizi dikkatli bir şekilde planlamalı ve stratejik olarak düşmanlara saldırmalısınız.

Ekran görüntüsü resmi 7

altın topla

Bu oyun dinamik ve aksiyon dolu. Bu nedenle, silahlarınızı, zırhınızı ve diğer öğelerinizi yükseltmek için mümkün olduğunca çok altın toplamalısınız. Hayatta kalmanın ve düşmanlarınızı yenmenin en kesin yolu budur.

birçok zorlu düşman

Bu oyunda vampirler, iblisler ve diğer yaratıklar dahil olmak üzere birden fazla ölümcül düşman var. Her türün benzersiz yetenekleri ve saldırıları vardır ve onları yenmek için strateji oluşturmak için düşmanlarınızı dikkatlice incelemelisiniz.

basit kontroller

Bu oyun size %100 sorunsuz ve kusursuz kontroller sunmak için tasarlanmıştır. Hızlı bir şekilde puan ve ödül kazanmak için karakterler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilir ve kolaylıkla taktik eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

birçok silah

Bu oyun, sihirli bir değnek, sarımsak, haç ve gerçek bir İncil gibi birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bu silahların her biri, geceyi atlatmanıza yardımcı olacak farklı özelliklere ve yeteneklere sahiptir. Güçlerini artırmak ve zafer şansınızı artırmak için silahlarınızı da yükseltebilirsiniz.

Ekran görüntüsü resmi 9

Neler Yeni !

– Seviye atlarken gizemli sandıkları toplarken oluşan çökme sorunu düzeltildi – Gallo Tower’da oynarken yaşanan çökme sorunu giderildi – Ophion ve Infinite Runner’ın doğru şekilde hasar vermemesi düzeltildi – Je-Ne-Viv ile dövüşürken yumuşak blok düzeltildi – Kazanan Moonspell DLC için düzeltme Bazı oyuncular için yüklenmez – Bazı durumlarda düşmanların doğru şekilde kaybolmaması için düzeltme – Bazı durumlarda düşman hızının sıfırlanmaması için düzeltme – Sürgün iptal edildiğinde çökme için düzeltme – Bellek kullanımında iyileştirmeler

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Kilidi açılmış ücretli DLC içeriği; – Menü modu: Alınan jeton sayısını artırın 1000 kez.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

İlginizi çekebilir: Otobüs Simülatörü 2023 v1.4.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Farming PRO 3 v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Çöp Adam Halat Kahraman v4.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu