Hileli Apk

UNKILLED v2.1.21 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

UNKILLED apk modu sonsuz para 2022 tüm silahlarla yorulmadan ateş etmeniz gerekeceğinden, tüm atış severlere hitap edecek. Oyun, kullanıcılara bağımlılık yapıcı bir oyun ve mükemmel grafikler sağlayabilir. Tüm tehditleri bulmak, izlemek ve ortadan kaldırmak için tasarlanmış özel bir askeri organizasyonun parçası olarak New York’un sokaklarını, metrolarını, kanalizasyonlarını ve arka sokaklarını araştırın.

Bu süreçte, beklenenden daha iğrenç ve alçakça bir komployu ortaya çıkarırlar. Yanınıza bolca ateş gücü almanız iyi bir şey. Tarihi UNKILLED Sonsuz Cephane Menüsü Modu zombi temasının kendisi gibi süresi doldu.Her zamanki gibi bilim adamları virüsü kaldırıyorlar. İkincisi, her zamanki gibi kontrolden çıktı.

ÖLDÜRÜLMEMİŞ - Ekran Görüntüsü

Kullanıcılar ölümsüzleri düzinelerce farklı şekilde yok etmek zorundadır. Devasa bir silah cephaneliği ve yakın dövüş olasılığı her fırsatta tam anlamıyla kullanılmalıdır, çünkü her boşluktan bir canavar sürünerek çıkacaktır. Varsayılan olarak, oyunun ayarları otomatik olarak tetiklenecek şekilde ayarlanmıştır.

Bu ayarı değiştirmeden yapmanız gereken tek şey artı işaretini canavarlara nişan almak ve onları vurmak zorunda değilsiniz – bu otomatik olarak gerçekleşir. Sertleşmeye alışkın oyuncular, tek başınıza hareket etmeniz, nişan almanız ve ateş etmeniz gereken klasik modu etkinleştirebilir.

ÖLDÜRÜLMEMİŞ - Ekran Görüntüsü

Oyundaki görevler genellikle olay yerindeki her şeyi ve herkesi öldürmeyi içerir. Ancak, bazen çeşitli oyunlar için farklı kutular toplamamız, ortakları korumamız vb. Her zaman olduğu gibi, nüfusun çoğu, her zamanki gibi hızla tüm canlılara saldıran akılsız zombilere dönüşen bu hastalığa yakalanır.

UNKILLED mod apk oyun özellikleri: Neredeyse beş düzine silah toplayan inanılmaz bir cephanelik; Ameliyat sırasında hayatınızı kurtaracak farklı asistan tipleri; Yaklaşık üç yüz yasal atama; Oyun, mevcut çoğu gamepad ile senkronize edilir; Ben Kamera; Kolay kontrol ve uygun hedef çekimi; Şaşırtıcı ayrıntılar, dokular, karakterler ve özel efektler; Bol aksiyon.

ÖLDÜRÜLMEMİŞ - Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Harika haber! Güncellemeyi yeni yayınladık ve bununla birlikte birçok iyileştirme ve düzeltme yaptık.

Android gerektirir: 4.0 0u daha yüksek

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Oyunda sınırsız cephane; Becerileri kullanmada gecikme

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Mutant Dövüş Kupası 2 v66.0.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Aç Köpekbalığı Dünyası v4.9.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Avcı Assassin 2 v1.089.01 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu