Hileli Apk

Turboprop Flight Simulator 3D v1.30 [Dinheiro Inifnito] Mod Apk

Turboprop Flight Simulator 3D sonsuz para Uzun mesafeli kargo taşımacılığı için tasarlanmış, 4 pervaneli motora sahip devasa bir Airbus A400M kargo uçağının kumandalarının arkasında oturmaya davetlisiniz.

Kaynaklarınızı keşfedin, bir hava kalesini nasıl işleteceğinizi öğrenmek ve görevlere başlamak için üç eğitim görevi oynayın. Gerçekçi kontroller, arayüzün ve kokpitin tam inanılırlığı, tüm fizik yasalarına uygunluk ve gelişmiş grafikler bu simülatörün temel özellikleridir. Ancak, premium para birimiyle kilidini açmalısınız.

ekran görüntüsü

Turboprop uçuş simülatörü için oynanış hilesi

Aksiyon temalarıyla renklendirilme eğiliminde olan çoğu uçak simülasyon oyununun aksine. Turboprop Flight Simulator All Unlocked oyununda normal bir yolcu uçağını kontrol ediyorsunuz. Aşağıdakiler gibi çeşitli görevleri tamamlayarak profesyonel bir pilot olmak için eğitileceksiniz: B. Savaş jetlerine ve kargo uçaklarına pilotluk yapmanız gereken eğitim görevleri.

Kaliteli 3D grafikler

Son teknoloji taktiksel Airbus A400M Atlas’tan türetilen büyük askeri kargo uçaklarını uçurmanıza izin veren yeni bir 3D uçuş simülatörü oyunu. Dört turboprop motorla çalışan bu uçak, orta ve uzun mesafeli hava taşımacılığı için tasarlanmıştır ve normal havaalanlarında ve doğaçlama pistlerde kalkış ve iniş yapabilir.

ekran görüntüsü

Seviyeleri değiştirebilirsiniz

Yeterince yüksek bir seviyeye ulaştığınızda, kullanmak istediğiniz planı seçmekte özgürsünüz. Ek olarak, uçağı değiştirmekte özgürsünüz. Gerçek dünyada uçakları ele geçirmek için kullanılan uçak türleri, örneğin HC-400, RL-72, E-42, C-400, XV-40, MC-400 ve daha fazlası. Bu oyundaki uçak kontrol yöntemi üç türe ayrılmıştır, ilki sanal oyun kumandası kullanmaktır.

Basit kontrol sistemi

İstenen düğmeye dokunarak hangi kontrol işleminin gerçekleştirilebileceği. İkincisi, direksiyon kontrolleri. Aslında, bu sistem neredeyse birincisine benziyor. Ancak, bu denetleyici sanal bir gamepad kullanmaz. Kontrol nerede olursanız olun, oyuncunun tek yapması gereken uçağı döndürmek, yükseltmek ve alçaltmak için direksiyon simidini çevirmek. Son olarak, kontrol sistemi hareket kontrolünü kullanır.

eğlenceli oyun

Oyuncunun uçağı kontrol etmek için herhangi bir düğmeye basması gerekmez ve uçağı yönlendirmek için yalnızca cep telefonunu eğmesi gerekir. Turboprop Flight Simulator mod apk’da oynayabileceğiniz birçok uçak türü var. Ancak ilk seferde yalnızca bir uçağınız varken geri kalanı önceki görevi başarıyla tamamladıktan sonra oynanabilir. Oynaması eğlenceli ve kolay olsa da, oyunun orijinal sürümündeki premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkaramazsınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

* Yeni uçak “C-130” serbest uçuş modunda açılabilir ve “Uçak Görüntüleyici”de görüntülenebilir. * Gizli menü görevi, öne çıkan C-130’un bir iç mekanı ve bazı etkileşimli öğeleri olacak şekilde güncellendi. * Hasar sisteminde bazı küçük değişiklikler yapıldı. * Android 12 ve 13’te donma düzeltildi.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Otopark Çok Oyunculu v4.8.9.1.13 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Grand Truck Simulator 2 v1.0.34f3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Seçtiğiniz Hikayeler v0.9364 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu