Hileli Apk

True Skate v1.5.54 [Elmas Hileli] Mod Apk

True Skate sonsuz para gerçek bir kaykay ile gerçek bir kaykay oyunudur. Bu, oyunun benzersiz özellikleri sayesinde amatörler için bile harika numaralar sunmayan eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Bu, yerdeki slaytları hareket ettirmek için kaydırmak ve sürüklemek için parmağınızı kullandığınız gerçekçi bir dokunmatik ekranlı fizik oyunudur.

True Skate apk modunu indirin 2022’nin tamamı yayınlandı

Oyun güzel bir kaykay parkına ve uygulama içi satın alma yoluyla erişilebilen ek destelere sahiptir. Ö gerçek paten hilesi Ekstrem bir spor olarak kabul edilir. Bu nedenle, tüm insanların bunu gerçek dünyada yapma fırsatı yoktur. Ancak kesinlikle herkes kendini sanal kaykaya kaptırabilir. İncinme riski olmadan pek çok olumlu duyguya sahip olabilirsiniz, Android cihazınıza True Skate’i indirmeniz yeterli.

inanılmaz oyun simülatörü

True Skate, kaykay deneyimini mükemmel bir şekilde taklit ederek oyuncunun kaykayını elleri yerine parmaklarıyla kontrol etmesine olanak tanır. Ekrana gerçek bir tahtada yaptığınız gibi dokunun ve basılı tutun ve patikalar, rampalar ve diğer zorlu alanlarla kaykay parkında gezinin.

Oyun, yeni başlayanlar için öğreticiler ve oyuncuların beceri geliştirmelerine ve yeni numaralar öğrenmelerine ve güzel parkları keşfetmelerine olanak tanıyan görevler içerecek. Bu oyun ayrıca görevleri tamamlayarak yedek parayı kullanır ve oyuncu bu parayı kaykayını yükseltmek ve onarmak veya rengini ve tasarımını değiştirmek için kullanır. Ayrıca oyun akıcı grafiklere sahip ve oyunculara nereye gittiklerini görmeleri için bir kamera sunuyor.

Farklı konumlar, tümü açık

True Skate All Release’de birçok farklı roller coaster yeri var ve bu parkta oyunculara meydan okumak için birçok pist, hatta yarım boru var. Keşfederken kaymayı ve numaralar yapmayı seçebilir veya oyunun görevini tamamlamak için en yakın başlangıç ​​noktasından başlayabilirsiniz. Kötü bir çarpma veya çarpışmadan sonra varsayılan ayarlarla sıfırdan başlamak istiyorsanız, ekranın üst kısmındaki sıfırlama düğmesine basarak parktaki en yakın başlangıç ​​noktasında buluşup geri dönüp bölümü tekrar oynayabilirsiniz.

Zengin görev sistemi

True Skate, oyuncuların belirli numaralarla ustalaşması veya belirli bir oyun süresi içinde yüksek puan alması gereken bir dizi zorluk içeren çeşitli bir görev sistemine sahiptir. Oyun, oyuncuların sürükleyici bir deneyim sunarak birçok yeni yuvarlanma yerini geliştirmesine ve keşfetmesine yardımcı olacak.

Bu oyunun ana avantajlarından biri, neredeyse tamamen hareket özgürlüğüdür. Her zaman, her yerde akıllara durgunluk veren numaralar yapın. Yüksekten uçun ve geçici olarak fizik ve yerçekimi yasalarını unutun. Sunulan hileler ve piruetlerin çeşitliliği gerçekten çok fazla, bu yüzden hepsini tamamlamak için biraz zaman harcamanız gerekecek.

Oyun Özellikleri: Otantik bir kaykay deneyimi sunan gerçekçi, fizik tabanlı dokunuş. Farklı şekiller. Ayaklarınızı şekle sokun. Kaydırmak için parmağınızı zemin üzerinde sürükleyin. İnişler, merdivenler, ray halkaları ve daha fazlası dahil olmak üzere içinde kaybolmak için güzel bir kaykay parkı. ağır çekim. Küresel Skor Tablolarını Paylaşarak Kullanıcı Zorluklarını Geri Sar.

Neler Yeni !

:

Dil değiştirirken olası bir çökmenin düzeltilmesi de dahil olmak üzere çeşitli kararlılık iyileştirmeleri.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Mod menüsünü aktif hale getirerek paranız sonsuz hale gelir.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu