Hileli Apk

Truckers of Europe 3 v0.34.7 [Elmas Hileli] Mod Apk

Truckers of Europe 3 mod apk sonsuz para size verilen emirleri yerine getirmek için zaman harcadığınız bir kamyon sürme simülasyon oyunudur. Her sipariş sizi ilham verici bir yere götürür ve oraya varmanız zaman alacaktır. Aynı zamanda bu oyunda kilidini açacak çok şey var ve en önemlisi yeni kamyonları deneyin.

Truckers of Europe 3’ü sonsuz parayla indirin ve güncellenmiş mediafire’ı indirin!

İçinde Truckers of Europe 3’ün kilidi açıldı, oyuncular, birçok farklı ortam öğesiyle geniş dünyayı keşfedebileceğiniz kesinlikle büyüleyici kamyon sürüş simülasyon oyununa gider. Aynı zamanda oyunda biraz para toplamak için her zaman geçmeniz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gereken görevler olacaktır.

Ekran görüntüsü resmi 2

Unutulmaz keşif yolculukları

Eğer maceracıysanız, Truckers of Europe 3’ü sonsuz para ile maksimum seviyede oynamaktan kesinlikle zevk alacaksınız. İçinde Avrupa’nın en güzel yerlerini kamyonla keşfedebilirsiniz. Farklı manzara ve hava koşullarına sahip birçok harita sunar. Grafikler gerçekçi ve gerçekten Avrupa’nın manzarasını temsil ediyor. Her haritada farklı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Görevler genellikle zamana dayalıdır ve malları belirli bir süre içinde teslim etmenizi gerektirir.

ilerici oyun

İlk başta, oyunu başka bir sürüş simülatörü olarak görmek kolaydır. Başlangıçta, sınırlı seçenekleriniz var. Kilitlenmemiş birkaç parça olacak ve genel oyun oldukça rahat olacak. Ancak oyunda ilerledikçe oyunun derinliğini fark edeceksiniz. Para kazandıkça ve deneyim kazandıkça daha fazla özelliğin kilidini açacaksınız. Yavaş yavaş oyun giderek daha karmaşık ve talepkar hale geliyor.

Oyununuzu yükseltin

Oynayarak sürekli para kazanacaksınız. Bu parayı yeni kamyonlar satın almak ve mevcut olanları yükseltmek için kullanabilirsiniz. Atölye, benzersiz şasi konfigürasyonlarına sahip farklı markalardan geniş bir kamyon yelpazesine sahiptir. Bu tırları Truckers of Europe 3 para birimi sınırsız para ve maksimum seviye ile satın alabilirsiniz. Kamyonlarınızı yükseltmek için de paraya ihtiyacınız var. Yükseltmeler, kamyonun motorunu, süspansiyonunu ve diğer parçalarını içerir. Bu seviye atlamaları, kamyonunuzun görevleri daha iyi tamamlamasına yardımcı olur.

Ekran görüntüsü resmi 3

Çok sayıda özelleştirme seçeneği

Gönderinizi zamanında teslim etmenize yardımcı olan her şey verdiğiniz paraya değer. Daha verimli hale getirmek için kamyonunuzu değiştirebilirsiniz. Yapabileceğiniz değişiklikler yalnızca performans iyileştirmeleriyle sınırlı değildir. Ayrıca çeşitli görünüm iyileştirmeleri de ekleyebilirsiniz. Buna kamyonun boyanması, çıkartmalar uygulanması ve tekerleklerin değiştirilmesi dahildir. Kamyonunuzu kişiliğinize uyacak şekilde benzersiz ve şık hale getirebilirsiniz.

gerçekçi kamyon fiziği

Daha önce bir kamyon fuarına gittiyseniz, kamyonların nasıl olduğunu bilirsiniz. Oyun geliştiricileri, kamyon fiziğini simüle ederek harika bir iş çıkardılar. Gerçek bir kamyon kullanıyormuşçasına yoldaki her tümseği hissedeceksiniz. Yükün ağırlığı, forkliftin kullanımını etkiler. Özellikle yokuşlu bir yolda sürerken arka yatağa dikkat etmeniz gerekir.

Truckers of Europe 3 Hack Özellikleri: Devasa ve gerçekçi bir dünyada keşfedeceğiniz birçok yer var. Her görev sizi belirli bir konuma götürür ve para kazanmak istiyorsanız doğru şekilde tamamlamanız gereken gereksinimler vardır. Kamyonun istikrarlı bir şekilde ve oyunu etkileyen herhangi bir aksama olmadan sürmesini sağlamak için birçok faktörü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yakıt deposu ve araç ve römorktaki hasarın boyutu gibi gerçekçi faktörlere de saygı göstermelisiniz. Oyunda kazandığınız paralar ile kamyonunuz için beğendiğiniz birçok yeni eşyanın kilidini açabilirsiniz.

Ekran görüntüsü resmi 6

Neler Yeni !

Yeni Miereles kamyonu eklendi – Arox. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar; – Reklamsız;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki modlu oyunlar Goooge hesabı ile giriş yapmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Avatar Life v4.44.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Hayatta Kal v0.17.0 Apk Modu [Imortal]

Bridge Builder Premium v11.4 Apk Modu [Tudo desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu