Hileli Apk

Transit King Tycoon v5.28 [Elmas Hileli] Mod Apk

Transit King Tycoon apk mod sonsuz para farklı şehirlere mal teslim etmek için imparatorluğunuzu kurduğunuz bir ulaşım strateji oyunudur. Bu konuda başarılı olmak için kullanıcının uygun altyapıyı inşa etmesi, ulaşım araçları edinmesi ve ayrıca faydalı kaynakları çıkarması gerekir. Oyun, eksiksiz bir taşıma sistemi oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, burada ayrıca çeşitli şirket ve fabrikalara ücretsiz fon yatırmanız gerekiyor ve bu da size önemli bir kâr getirecek. Olaylar, büyük şehirlerin bulunduğu büyük bir adada gerçekleşir, ancak çoğu durumda yerleşim yerleri küçüktür, birkaç sokakta, haritadaki noktalarda. Oyuncuların yetkin eylemleri, onlara gelişme ve genişlemede bir destek sağlar ve bu da mal akışını artırır. Her şey birbirine bağlı.

ekran görüntüsü

Bu, nakliye imparatorluğunu yöneten gerçek bir kralın simülatörüdür. İlk başta çok fazla para kazanamayacağınız tek bir arabanız var, ancak oyun ilerledikçe daha fazla yeni ulaşım rotası açacak ve onları arabalarınızla dolduracaksınız.

Bu oyun sadece teslimatla sınırlı değil, kendi şehirlerinizi yaratacak ve geliştireceksiniz ve bunun için oradaki bazı kaynakları teslim etmeniz yeterli. Bu kaynaklar da sıfırdan üretilemez, bu da çiftlikler oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. Oyunun kendisi bir karmaşık ekonomik simülatör tüm yönlerden sorumlu olduğunuz.

ekran görüntüsü

Kontrollere hakim olmanız inanılmaz derecede kolay olacak Geçiş Kralı Kralı, ama burada başarılı olmak çok zor olacak. Gelişmekte olan şehirlerde yönünüzü belirleyin, kaynaklar yaratın ve tüm şehirlerinizi ulaşımla birleştirin.

Bundan yararlanın ve vatandaşlarınızı memnun edin. Başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşın, onları ziyaret edin ve imparatorluğunuzun nasıl çalıştığını tam olarak görün. Her tür arabayı ve bu arabalar için özel özel görünümleri toplayın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

• Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

APK MOD 1 İNDİR

Modda ne var ? 1: Yetersiz yeşil faturalarla bile para satın alabilirsiniz.

APK MOD 2 İNDİR

Modda ne var ? 2: Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu