Hileli Apk

Train Valley II v0.15 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

içinde Train Valley II apk mod sonsuz para Oyunda 18’den fazla lokomotif modeli ve 45’ten fazla vagon tipi bulunan bir demiryolu ağı kuracak, yeni trenler satın alacaksınız. Tüm trenlerin zamanında hareket etmesi ve varış noktasına gecikme ve kaza olmadan varması önemlidir.

Yolcuların mümkün olduğu kadar memnun kalmasının ve şirketin gelişmesinin tek yolu bu. Train Valley II’nin tümünün kilidi açıldı Eşsiz bir düşük poli estetik tasarıma, rahat kontrollere, işinizi geliştirmek için farklı stratejiler deneme yeteneğine ve eğlenceli bir oynanışa sahiptir.

Ekran görüntüsü resmi 1

Sizi kendi işinizden sorumlu kılan ve hizmet ettiğiniz topluluğun refahını sağlamak için sizi zorlayan yönetim, iş adamı ve bulmaca oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu. Tren Vadisi 2 mod apk Düşük poli tarzında inşa edilmiş taze bir görünüme sahiptir. Bu estetik, oyuna farklı bir his verir ve onu izlemeyi ve oynamayı bir zevk haline getirir.

Şirket Modu, içinde bulunabilen yeni bir moddur. Tren Vadisi 2 sonsuz para ve 50 farklı seviyesi var! Diğer oyuncuların daha önce oluşturduğu 1.500’den fazla seviyeden bazılarına göz atın veya Steam Workshop’ta kendi seviyenizi yaratmayı deneyin.

Ekran görüntüsü resmi 2

45’ten fazla farklı vagon tipi ve 18 farklı lokomotif modeli dahil olmak üzere çok çeşitli trenlerin kilidi açılabileceğinden, etrafınızdaki dünya daha talepkar hale gelse bile, işleri olabildiğince verimli ve ekonomik bir şekilde yapmak size kalmış. .

Her beceri seviyesinden oyuncu için bol miktarda içerik var. Kendinizi her zaman bir demiryolu kralı olarak hayal ettiyseniz, her zaman zor lojistik sorunları çözmek istediyseniz veya sadece bulmaca çözmeyi seviyorsanız, burada beğeneceğiniz çok şey bulacaksınız. . çok fazla içerik var tren vadisi 2 hackve zevk almak için ilk oyunda deneyime bile ihtiyacınız yok!

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Hata düzeltildi.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Ücretli katman paketleri satın aldı.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Sevimli Ev v1.22.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Araba Simülatörü 2 v1.44.11 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Canavar Balık Tutma 2022 v0.3.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu