Hileli Apk

Traffic Tour v1.7.8 PARA ve Elmas Hileli İndir

Traffic Tour PARA ve Elmas Hileli İndir , yoğun yollarda bir yarış oyunu. Kullanıcı birçok arabanın direksiyonuna oturacak ve şehir sokaklarında ve yollarında yürüyecek, kazaları önlemek için diğer yol kullanıcıları arasında manevra yapacak. Oyunda birden fazla mod ve rota, etkileyici bir araç filosu, farklı hava koşulları ve değişen programlar ve çeşitliliği gösterebilen ve yorulmayan yüz heyecan verici görev, genişletmeler bulunuyor. Tüm bunlar yüksek kaliteli üç boyutlu grafikler ve gerçekçi ses ile tamamlanmaktadır.

Temel olarak, Traffic Tour tipik bir sonsuz yarış oyunu değildir. Kariyer modunda, oyun oyuncular için kolaydan zora doğru düzenlenmiş bir görev sistemine sahiptir. Oyunun misyonunu tamamlamanız ve böylece en zor görevlere gitmeniz gerekir. Oyun, birçok hızlı araçla otoyollarda sürüş yeteneğinizi uyguladığınız bir sürüş okulu gibidir.

Traffic Tour PARA ve Elmas Hileli İndir

Diğer araçlarla çarpıştığınızda, hala iyisiniz, kimse yaralanmadı. Tek şey, arabanızın bir süre bu pozisyonda kalması. Ve tabii ki, özellikle zorlu görevlerde, bu durumdan sürekli muzdaripseniz görevi tamamamazsınız. Yolculuğunuzda, güçlendirmeleri toplamayı unutmayın. Nitro veya parayı etkinleştirmek için enerji olabilirler.

Denetleyici

Ekranınızda gaz pedalı, fren pedalı, sol ve sağ oklar da dahil olmak üzere bir yarış oyununun bazı temel kontrol tuşları vardır. Ayrıca, nitroyu etkinleştirmek için hızlandırıcıya çift dokunmak aracın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Bence, nitro birçok araçta değil, sadece büyük yollarda kullanılmalıdır. Çok hızlı araç kullanmak kontrolü engelleyebilir ve kazaya neden olabilir.

indir Traffic Tour Apk Mod sınırsız para
indir Traffic Tour Apk Mod sınırsız para
indir Traffic Tour Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 74MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Nakit ve altın için ücretsiz alışveriş

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu