Hileli Apk

Township v9.6.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Township apk modu sonsuz para 2022 altyapının birçok yönünü ele alan devasa bir inşaat simülatörüdür. Oyun Playrix tarafından geliştirildi ve kesinlikle bu türlerin hayranlarına hitap edecek. Daha küçük ve gelişen cihazlarla hemen başlayın ve yeni binalar inşa edin.

Township Hack Infinite Money Free İndir Android için güncellenmiş 2022’yi indirin!

Küçük kasabanızı kendi ilgi çekici yerleri ve yükseltmeleriyle büyük bir metropole dönüştürün. Oyun oldukça modern grafiklere ve bar kontrollerine sahiptir. Tarımın yardımıyla şehrinizi genişletin ve dünyanın en ünlüsü olun. Hayallerinin şehrini inşa et! Ekinlerinizi hasat edin, fabrikalarda işleyin ve şehri geliştirmek için malları satın.

Belediye - Ekran Görüntüsü

Uzak adalarla ticaret yapın. Kasabanıza özel bir dokunuş katmak için restoranlar, sinemalar ve diğer topluluk binalarını açın. Cevher çıkarmak ve antik eserler bulmak için madeni keşfedin. Kendi hayvanat bahçenizi çalıştırın ve dünyanın her yerinden hayvanları toplayın.

gelen kaynaklar Kasaba modu apk 2022🇧🇷

Güzel bir tarım kasabasına hoş geldiniz. Burada tarım gelişir. Ancak bu, sıradan bir köyde olduğunuz anlamına gelmez. Bir tren istasyonu ve hatta kendi helikopter pisti var. Kendinizi bu alışılmadık şehrin yöneticisi rolünde denemelisiniz.

Size emanet edilen sorumluluklardan korkmayın çünkü işinizi yürütmenize yardımcı olacak kişisel bir danışmanınız var. Ernie size burada nasıl çalıştığını gösterecek ve anlatacak. Kentsel ve kırsal alanları aynı anda geliştirmeniz gerekiyor.

Belediye - Ekran Görüntüsü

Tarlaya buğday ekin, inekleri sağın vb. Karşılığında, yeni binalar inşa etmek için harcanabilecek oyun içi para birimi alacaksınız. Çok sayıda görevi ve görevi tamamlamak size sadece para değil, aynı zamanda para da getirecektir.

Grafikler ve Kontroller

Oyun, yüksek kaliteli elle çizilmiş grafikleri ile karakterizedir. Oyundaki tüm nesneler çok parlak ve renkli görünüyor. Birçok oyun eylemine yüksek kaliteli animasyonlar eşlik eder. Hayatın adeta tüm hızıyla aktığı şehir göze hoş geliyor.

Kontrol sistemi hakkında konuşursak, o zaman oldukça basit ve kullanışlıdır. Sezgisel kontrol ekrana dokunmaktır. Sitemizde Township oyununun normal sürümünü ve sürümünü indirebilirsiniz. sonsuz para ile hacklendi Android için.

Belediye - Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

KUZEY SIRLARI
* Uzak Kuzey’e Yeni Sefer! * Yükseltilebilir özel bir dekorasyon kazanın!
BÜYÜLÜ NOEL
* Oyun nesneleri için temalı grafikler! * Ahırdaki inekler için Noel kıyafetleri.
DENİZİN HAZİNELERİ
* Bir denizaltı donatın ve bir su altı macerasına atılın! * Denizin dibindeki hazineyi arayın!
ERNIE’NİN KUPASI
* Ödüllü yeni turnuva!
VE DAHASI
* Yeni yapı: radyo teleskopu. * 10 Noel süsü. * Yeni tekne yarışı sezonu. * 2 yeni şehir genişletmesi.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Alışveriş yaparken yeşil paraya 1 dolar eklenir ve harcanmaz. 🇧🇷yavaş geliştirme için özel olarak tasarlanmış, modu kullandığınız için yasaklanabilirsiniz!🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu