Hileli Apk

Township v8.7.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Township PARA ve Elmas Hileli İndir– Şehriniz 3D grafikler ve parlak renklerle güzel bir şekilde işlendi. Township grafikleri oyuncuya çok sevimli ve arkadaş canlısıdır, yakınlık ve huzur hissi verir. Çiftlik oyunlarını seviyorsanız, bu oyun size rahat bir deneyimle en eğlenceli anları getirecektir.

Township PARA ve Elmas Hileli İndir Apk Mediafire Hakkında İndir

Yorucu bir iş gününden sonra, birçok kişi çekim veya RPG gibi hızlı tempolu oyunlardan ziyade eğlence için basit başlıklar arar. Şu anda, birçok eğlence oyunu var, ancak çiftlik oyunları her zaman birçok kişi için ilk tercihtir. Oyun için bir çiftçinin günlük çalışmasıyla sessiz bir hayatı simüle eder.

Bugün, oyununu sadece gerçek çiftçinin işini yapmakla kalmayıp, aynı zamanda kendi şehrinizi inşa etmeniz, yönetmeniz ve büyümesine yardımcı olmak zorunda olduğunuz Township’i keşfediyoruz.

Hayalinizdeki şehri inşa edin

Hay Day’e ek olarak, Township, Google Play’de 50 milyondan fazla indirme ile çok popüler bir şehir yönetimi oyunudur. Şehre girdiğiniz ilk gün, yakında ilk pirinci yetiştirmek veya beslemek için toprağı sürmek gibi basit ilk görevlerle talimat alacaksınız. Bitkileriniz büyüyecek ve bir süre geçecek, onları toplayabilir ve para karşılığında satabilirsiniz. Tarım ürünleri üretmek ve daha sonra daha büyük bir çiftlik kurmak için bu formu kullanmaya devam edeceksiniz.

Township PARA ve Elmas Hileli İndir Her hasat sonra, seviye sizin için deneyim alacak ve daha sonra yeni mahsullerin ve hayvanların kilidini açacaksınız. Hasat edilen tarım ürünlerini para karşılığında satabilirsiniz. Buna ek olarak, daha yüksek karla satılık ekmek üretmek için bir fabrika kurmak gibi daha verimli bir yol vardır.

Bir hayvanseverseniz, bu oyun bir cennettir. Township, çiftliğinizde besleyebileceğiniz sevimli hayvanlarla doludur. Tavuk, kaz gibi yumurtalar için hayvanları seçebilirsiniz… inekler, keçiler gibi süt hayvanları … hatta köpekler ve kediler gibi evcil hayvanlar. Hayvan yetiştirirken, onlarla ilgilenmeniz ve düzenli olarak beslemeniz gerekir, aksi takdirde hastalanacaklar ve muhtemelen ölecekler.

Township PARA ve Elmas Hileli İndir

Büyük bir çiftlik ile tarım ürünlerini depolamak için bir depo inşa etmek son derece önemlidir. Başlangıçta, Township çok fazla alanı olmayan bir depo sunuyor. Bu yüzden yükseltmeniz gerekir, ancak malzemeyi bulmak kolay olmadığında bu gerçekten kolay bir şey değildir. Depoyu yükseltmek için hammaddeler hasat, üretim, … bu nedenle, deponun inşası bazen şansa dayanır. Oyun diğer oyuncularla malzeme alışverişi yapmanıza izin verir, bu nedenle istediğiniz malzemeleri almak için arkadaşlarınızla aktif olarak etkileşime girmenizi teşvik ederim.

Şehri süsleyin

Sadece bir çiftlik yöneticisi değil, Township’te bir şehrin başısınız. Bu nedenle, işlevi bu şehri yönetmek, inşa etmek ve geliştirmektir. Artan nüfusla birlikte şehrinizin daha da büyümesine yardımcı olarak vatandaşların mutluluğu hakkında endişelenmeniz gerekir.

Hayvanat Bahçesi, Restoran, Sinemalar, Müzeler vb. Big Ben’in saati, Eyfel Kulesi, Özgürlük Anıtı gibi eserlerle şehrinizi dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirler olarak bile dekore edebilirsiniz,… Tüm oyuncuların en güzel şehirlerini istediklerini biliyorum, ama her şeyden önce, iflas etmek istemiyorsanız erken dekorasyon satın almak yerine çiftlikler geliştirmeye odaklanmalısınız.

Sikke

Township’in iki tür parası altın ve dolardır. Altın oyunda en çok kullanılan oyundur ve üretimle kazanır, ürünlerinizi satarsınız. Ya da oyundaki görev sayesinde iyi miktarda altın kazanabilirsiniz. Altın, bitki çeşitleri satın almanıza veya yeni binalar inşa etmenize yardımcı olur. Dolar, öncelikle üretimi hızlandırmak veya bazı özel araçlar satın almak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Oyundaki hasat süresi oldukça hızlıdır, sadece birkaç dakika sürer. Üretim ve inşaat için yaklaşık 15 dakika ila 1 saat sürer, beklemek istemiyorsanız doları hemen bitirmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir

township Apk Mod sınırsız para indir
download Township Apk Mod unlimited money
township Apk Mod sınırsız para indir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 143 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu