Hileli Apk

Touchgrind BMX 2 v1.6.8 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

Touchgrind BMX 2 apk apk tümünün kilidi açıldı Ekstrem bisiklet sürmeyi sevenler için gerçek eğlence! En küçük ayrıntısına kadar hazırlanmış çarpıcı 3D grafikler, dünyanın dört bir yanındaki renkli yerler ve eşi benzeri görülmemiş sayıda bisiklet!

İndir Touchgrind BMX 2 mod apk parası Android’de sonsuz ücretsiz ve şehir gökdelenlerinin çatılarında koşun, 50 katlı bir binanın yüksekliğinden atlayın, orman yollarında sürün, Büyük Kanyon geçitlerinin üzerinden uçun ve yükseklikte koşan dar çıkıntılarda süzülme fırsatının tadını çıkarın 2000 metreden fazla.

Ayrıca indirin:

Score Hero 3 v2.83 Apk Modu [Energia Infinita]
Boşta Futbol Hikayesi v0.5.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Flip Diving v3.5.60 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Kendi BMX’inizi sürme, puan toplama ve bunları spor motosikletiniz için özel kadrolara, gidonlara ve tekerleklere harcama fırsatına sahipsiniz. Eşsiz bir renklendirme yaratın ve BMX şampiyonunun imajını tamamlayın! Nadir yedek parçalar, yükseltmeler ve motosikletlerle bonus kasaları açın!

Görevleri tamamlayın, benzersiz numaralar yapın, dünyanın dört bir yanından oyuncuların skor tablolarında tırmanın, rekorlar kırın ve nadir kupalar kazanın. Oyunu öğrenmesi kolay – bisiklet modelinizi sadece iki parmağınızla kontrol edin! Çevrimiçi turnuvalara katılın ve kişisel becerilerinizi gösterin, savaşlar kazanın ve dünya sıralamasında yükselin!

ekran görüntüsü

ARKADAŞLARINIZA veya bunu seven diğer kullanıcılara MEYDAN OKUYUN BMX 2’ye dokunun ve DUELS’te kafa kafaya mücadele edin veya oyun içinde mevcut TURNUVALAR’a düzenli olarak katılarak tüm gücünüzle mücadele edin.

OYUN ÖZELLİKLERİ: Touchgrind BMX’tekiyle aynı devrim niteliğindeki iki parmaklı kontroller Tamamen özelleştirilebilir tekerlekler ve özel tekerlekler Çok sayıda kilidi açılabilir öğe Tüm konumlarda zorlukları tamamlayın ve ödüller kazanın Her konum için kapsamlı sıralama sistemi – dünya, ülke, arkadaşlar arasında Kişisel profil Sık sık çok oyunculu mod Düellolar ve Oyun içi Turnuvalar Hilelerin nasıl oluşturulacağını ve çalıştırılacağını görsel olarak gösteren harika grafikler ve ses “Nasıl Yapılır” bölümleri Cihazlar arasında ilerlemeyi senkronize edin

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Android 11’deki kilitlenme düzeltildi

Android 4.1 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm bisikletler ve tüm cihazların kilidi açıldı (Modu yüklemeden önce playstore’a gidin ve orijinali indirin, indirmeye başladığınızda modu iptal edin ve yükleyin)

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Fishing Life v0.0.194 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

CASE Animatronics v1.57 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Football Manager 2022 Mobil v13.3.2 Apk Modu [Licença Removida]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu