Hileli Apk

Toca Life World v1.54 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

Toca Life World’ün kilidi açıldı Oyunun mod APK sürümünü şimdi indirin ve her şeyin kilidini açın: mobilyalar, evler ve en sevdiğiniz karakterler ücretsiz. City, Vacation, Office, Hospital ve daha pek çok önemli isim dahil olmak üzere tüm ünlü Toca Life oyunlarının harika bir kombinasyonu. Bu oyunda, keşfetmeniz için büyük bir açık dünya sizi bekliyor.

Toca Life World apk’yı indirin, tüm kilitsiz indirmeler 2022 ücretsiz mediafire!

Bu dünyada patron sensin – istediğini yap! Kardeşini hapse atabilir, banyoya atıştırmalıklar atabilir ve hatta kasabayı ele geçirmeye çalışan bir bebek çetesini etkisiz hale getirebilirsin! Devam et. Kaykay parkında bir tembel hayvanla mı? Sorun değil. Doktorla kuaföre gidip saçını yeşile mi boyatmak? Tabii ki biliyorsun.

ekran görüntüsü

Ayrıca evcil hayvanı gezdirmek, alışveriş yapmak, saçını kestirmek, okula gitmek gibi günlük aktiviteler de sizi mutlu edecektir. Tuhaflık, bu promosyonların sınırsız ve ücretsiz olmasıdır. Böylece istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Ayrıca daha bir çok oyuncu takımlarına katılıp birlikte eğlenmek için sizleri bekliyor.

Life World’ü ücretsiz oynayın, tümünün kilidi açık

Ünlü Toca Boca serisinden bir oyundan keyif aldıysanız, Toca Life World’ün ne kadar tanıdık olduğunu hemen anlayacaksınız. Bu oyun, genç yaştaki oyuncuların kapsamlı bir şekilde keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için eğitim türüne göre tasarlanmıştır. Ayrıca bu oyun aynı zamanda oyunculara daha geniş bir dünya sunmayı vaat eden önceki Toca ürünlerinin bir sentezidir.

Tüm kilitsiz haritalarla birçok farklı yeri keşfedin

İçinde Life World’ü ücretli sürümlerle oynayın, yemek alanı, alışveriş merkezi, apartman dairesi ve berber dükkanı da dahil olmak üzere oyuncuların keşfetmesi için pek çok içeriğe sahip 8 farklı konuma sahiptir. Başlangıçtan itibaren oyuncular, oyundaki en işlek ve en büyük alan olan Bop Şehri’ni ziyaret edebilirler. Ek olarak, keşfedilecek ve kilidini açacak 39’dan fazla farklı karakter var.

ekran görüntüsü

Tamamen memnun değilseniz, Toca Life World mod apk’sının kilidi açıldı ayrıca çeşitli mağaza sistemi sunar. Burada oyuncular 125’ten fazla mevcut evcil hayvan ve 300’den fazla farklı karakter bulacaklar. Ek olarak, yayıncı Toca Boca, oyunculara gelecek güncellenmiş sürümlerde kilidini açabilecekleri yeni içerik sağlamayı vaat ediyor. Gelecekteki karakterlerden ne bekliyorsunuz? Lütfen bize bildirmek için bu makaleye yorum yapın.

Oyuncuların kendileri eylemlerini, görevlerini, ilgi alanlarını ve diğer her şeyi seçmekte özgürdür. Bu, bu oyunun olanaklarını keşfetmek için bir özgürlük ve sınırsız olasılık izlenimi yaratır. Life World’ün tamamı kilidi açılmış 2022’yi mobil cihazlarda oynayın Güzel grafikler, öğretici durumlar, pedagojik yönler ve çok daha fazlası, çocuklarının dünyayı öğrenmesini isteyen ebeveynlerinizi memnun edecek.

Toca Life World HACK SSS:

1: Toca Life World’de kaç karakterin kilidini açabilirim?

Şu anda bu oyunda kilidini açabileceğiniz 300’den fazla karakter var.

iki: Ücretsiz karakterlerin, haritaların ve evlerin kilidini nasıl açarım?

Oyunu uzun süre oynayabilir veya sitemizdeki MOD sürümünü kullanabilirsiniz.

3: Toca Life World’ün MOD sürümünün etkisi nedir?

Web sitemizde modun üç versiyonu bulunmaktadır. Modun size en uygun sürümünü seçmek için detaylı bilgilere göz atabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni içerik ve etkinlikler!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Tüm haritaların kilidi açıldı; – Tüm evlerin ve mobilyaların kilidi açıldı; – Tüm karakterlerin kilidi açıldı;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu