Hileli Apk

Tiny Rails v2.10.16 [Elmas Hileli] Mod Apk

Tiny Rails apk mod sonsuz para pilot olmanız ve oyun dünyasının farklı yerlerine tren sürmeniz gereken strateji öğeleri içeren bir simülatördür. Bir demiryolu şirketinin varisi olarak, kullanıcı yalnızca bağımsız olarak tren sürmekle kalmaz, aynı zamanda demiryolu ağını da genişletebilir.

Deneyimli tamircilerin ve demiryolu çalışanlarının tavsiyeleri ona yardımcı oluyor. Oyuncu yavaş yavaş yeni vagonlar, lokomotifler, istasyonlar ve çok daha fazlasını edinir ve renkli yerlerde seyahat etmenin tadını çıkarırken bir yolcu ve yük taşımacılığı ağı kurar.

    Tiny Rails- Ekran Görüntüsü

Raylı taşıtların standart, klasik görünümünden hoşlanmayın – profesyonelleri işe alın ve benzersiz ekipman tasarlamaya ve üretmeye başlayın. Güncel kalın ve rekabete ayak uydurun.

Tiny Titan Studios’un bu sürükleyici, dünyayı kapsayan oyununda büyükbabanızın mütevazi tek motorlu demiryolu şirketini bir başyapıta dönüştürün. Nihai demiryolu kralı olmak için arabalarınızı yükseltirken ve özelleştirirken dünya çapında yolcu ve kargo taşıyın!

    Tiny Rails- Ekran Görüntüsü

Tiny Rails mod apk’nın özellikleri:

• Her biri kendine özgü özelliklere sahip yüzlerce tren seti kombinasyonu! • Dünyayı dolaşın ve güzel yerleri ve ünlü yerleri keşfedin! • Yolcu mutluluğunu artırmak ve işinizin devam etmesini sağlamak için treninizi yemek, eğlence veya konfor vagonlarıyla donatın! • Siz oynamadığınızda bile treniniz arka planda çalışır! • Güzel retro pikseller ve rahatlatıcı müzikle dolu!

    Tiny Rails- Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Uygulama içi satın alımlarla ilgili nadir sorun düzeltildi

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Yeterli para ve elmas olmadan alışveriş yapabilirsiniz; – Geliştirici menüsünün kilidi açıldı (oyun sırasında sağ alt köşede,
Kafatası olan siyah bir düğmeye benzer, antrenmandan sonra görünür).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

İlginizi çekebilir:PK XD v1.20.1 Apk Modu [Mod Menu / Desbloqueado]Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü v1.359 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Kereste Inc v1.7.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu