Hileli Apk

Thief Simulator v1.5.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Hırsız Simülatörü mod apk sonsuz para çalma, ganimet satma ve emirleri yerine getirme zevkini simüle etmenizi sağlar. Bu oyunda sürekli hırsız oluyorsunuz, yeni numaralar öğreniyorsunuz ve becerilerinizi geliştiriyorsunuz. Rob Richter, daha gelişmiş güvenlik önlemlerine sahip evleri barındırır ve ardından en iyi hırsız olmak için ganimeti takas eder.

Android için Thief Simulator Infinite Money 2023’ü indirin

Ancak dikkatli olun, keşfiniz mesleğinizin sona ermesine veya daha da kötüsü hapse atılmasına yol açabilir. Bir şeyleri çalmak veya belirli şeyleri yok etmek gibi farklı görevleri tamamlayın. Bir intikam meleği ol ya da sıradan kıskançlığa yenik düş. Aşk, nefret, açgözlülük ve şehvet gibi insani güdülerden yararlanın. Kendinize de bakmayı unutmayın; Fazladan birkaç altın saatin zararı olmaz. Polis gelmeden önce dışarı çıkmayı unutma.

Toplu Taşıma Simülatörü v1.35.4 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]
Hikayem İnteraktif Serisi v6.12 Apk Modu [Diamantes Infinitos]
Idle Theme Park Tycoon v2.9.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

.meiodopost a { renk: #10a571; Yazı tipi ağırlığı: 500! önemli; }

Ekran görüntüsü resmi 1

Şehrin en zengini ol

Hırsız olduğun için komşularının çekmecelerinde sakladıklarının kıymetini bilirsin. Sıralarda yükselin, hırsızdan süper kötü adama geçin ve kırık ekmek kızartma makinelerini toplamaya başlarsanız endişelenmeyin. Geleceğiniz burada, emekli maaşınızın veya bir sonraki hapis cezanızın gizli kasalarda saklanabileceği muhteşem konaklarda yatıyor. Her kalenin, hırsızlık becerilerinizi geliştirmek için sadece bir motivasyon olduğunu unutmayın!

görevleri kabul et

Bir şeyleri çalmak veya belirli şeyleri yok etmek gibi farklı görevleri tamamlayın. Bir intikam meleği ol ya da sıradan kıskançlığa yenik düş. Aşk, nefret, açgözlülük ve şehvet gibi insani güdülerden yararlanın. Kendinize de bakmayı unutmayın; Fazladan birkaç altın saatin zararı olmaz. Polis gelmeden önce dışarı çıkmayı unutma.

Önemli bilgiler alın

Thief Simulator for Android’in başarısının sırrı, güç olarak da bilinen bilgidir. Ev sahiplerini gözlemleyerek günlük yaşamları hakkında bilgi edinin; Ne zaman evde kaldıklarını, ne zaman dışarı çıktıklarını, ne kadar süre televizyon izlediklerini ve ne zaman uyuduklarını yazın. Soygunu planlamak ve aletlerinizi hazırlamak için bu bilgileri kullanın. Ya da zamandan kazanmak için ev bilgileri için çevrimiçi alışveriş yapın.

Ekran görüntüsü resmi 2

Şehrin derinliklerini keşfedin

Thief-Net’in derinliklerini keşfedin, hazinelerinizi satın ve kazandığınız parayı daha da güçlü teçhizat satın almak için kullanın. En iyi fırsatları bulun, risk alın, bilgi paylaşın ve saklanma yeriniz için yeni teçhizat satın alın. Hiçbir şeyin bedava olmadığını unutmayın; annesi her zaman paylaşması için onu teşvik etti.

Para kazanın ve karakterinizi donatın

Thief Simulator’da çocukluk hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Deneyim kazanarak ve beceriler geliştirerek yeni konumlara ve işlere erişebilirsiniz. Hırsızlık, mücevher sökme, kilit açma, kasa açma, araba hırsızlığı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli alanlarda becerilerinizi geliştirin. Dünyanın en iyi hırsızı olma şansın var.

Bir plan yapın ve başarılı olun

Oyunda hile, dizüstü bilgisayar ve diğer oyuncakları çalmak harika ama işin özü zaten içinizde. Eylemlerinizi A’dan Z’ye hazırlamak için zekanızı kullanın, sakinlerin rutinini inceleyin ve polisin gelmemesi için dua edin. Başınızdaki saç bile kesilebilir, bu yüzden planlamanın gücünü hafife almayın.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

İyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Android 7.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– 10 kat daha fazla elmas; – 10 kat daha fazla deneyim; – 10 kat daha fazla para; – 10 kat daha fazla beceri puanı; – 10 kat daha fazla jailbreak kartı; – oyun hızlandırma;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi bulun, üzerine tıklayın, dosyanın içinde oyun klasörü var.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Toplu Taşıma Simülatörü v1.35.4 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]

Hikayem İnteraktif Serisi v6.12 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

Idle Theme Park Tycoon v2.9.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu