Hileli Apk

The Wolf v2.7.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Kurt apk mod sonsuz para Vahşi kurtların dünyasına dalın ve hayatınızı onlardan biri olarak yaşayın! Harika dünyayı keşfedin, karakterinizi geliştirin ve alfa kurt sürüsü olmak için becerilerinizi geliştirin! Elinizi iki moddan birinde deneyebilirsiniz: CO-OP veya dünyanın her yerinden insanlarla gerçek zamanlı PVP.

The Wolf Infinite Money 2022 Güncellendi Mediafire’ı ücretsiz indirin!

Kurtuna bin ve her şeyi yap, patikaları ve ormanları keşfet ya da rakunları ve diğer hayvanları bırak. Dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın! Vahşi doğada asla yalnız değilsin. Diğer kurtlarla gerçek zamanlı olarak tanışın ve ormanı fethedin! Daha heyecan verici bir şey istiyorsanız, Battle Arena moduna geçin – başka bir sürüyle yüzleşmek için diğer kurtlarla takım kuracaksınız. Bu, savaş!

    kurt: ekran görüntüsü

Bu oyunda kendinizi gerçek bir kurdun yerine koyabilir ve maceralar ve hayvanlarla dolu açık bir dünyaya girebilirsiniz. Etrafta zararsızca dolaşan hayvanlar avınız olmalı. Sonuçta oyunun bir seviye sistemi var ve kurtunuzu pompalamak için avlamanız gerekiyor.

Her seviye size beceri puanları verir ve yatırım yapılabilir. Ve uzmanlıklardan biri. Bir kurdun saldırısını güçlendirmek veya bir sürü toplama yeteneği olsun, uzmanlıkların her birinin kendi yönü vardır. AI kurtları veya gerçek oyuncular sürüye katılabilir!

    kurt: ekran görüntüsü

Bu oyunun çevrimiçi bir modu olduğundan, gerçek oyuncularla bir sürü yetiştirebilir ve diğer oyuncular gibi vahşi hayata meydan okuyabilirsiniz. Sürünün bonusları olacak, ancak yeterince dezavantajı da olacak. Oyun dünyası neredeyse sınırsızdır, yani her yere gidebilirsiniz.

Ancak büyük hayvanlara karşı mücadele hemen buna değmez, çünkü birçok orman sakini kendilerini savunabilir. Ve ilk önceliğiniz en zayıfı bulup yemek olacak. Kurdun açlık gibi kendi ihtiyaçları vardır, bu da çok uzun süre hareketsiz kalamayacağınız veya hayvanınızın öleceği anlamına gelir.

    kurt: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

hata düzeltmeleri ve küçük değişiklikler;

Android 4.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yetersiz para ve elmasla satın alabilirsiniz;
Mod çevrimiçi çalışmıyor! Diğer oyuncularla oynayamazsınız!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu