Hileli Apk

The Sims Mobile v37.0.0.139896 [Elmas Hileli] Mod Apk

The Sims Mobile sonsuz para Vücut şeklinizi değiştirin, beğendiğiniz yüzleri, ten rengini, kafa şeklini, burnu, gözleri ve çok daha fazlasını seçin. Ek olarak, şehrinizdeki kahramanların her birini tanımlayan karakteri, hobileri ve kişilik özelliklerini seçebilirsiniz.

The Sims Mobile Infinite Money + Güncellenmiş VIP 2022’yi İndirin

Sitemiz, Mediafire üzerinden Ücretsiz Sınırsız Para ve Madeni Para ile Android, IOS ve PC için The Sims Mobile mod apk yeni güncellemesini indirmenize izin veriyor. Sims Mobil Hack oyuncuların benzersiz karakterler yaratması, evler inşa edip dekore etmesi, ilişkiler kurması ve sadece eğlenmesi gereken popüler bir yaşam simülatörüdür. Oyuncular, benzersiz bir kişilik yaratmak için çeşitli araçlar arasından seçim yapabilir.

Ekran görüntüsü resmi 1

İlgi alanlarınız etrafında bir hayat kurun

Gerçekte olan her şeyin kişisel isteklerinize göre olmadığını düşünüyorsanız The Sims Mobile’ı deneyin. Bu, dünya çapında çok sayıda oyuncu arasında popüler olan bir sanal karakter geliştirme oyunudur. Oyunda belirli bir karakterin bakış açısından hayal ettiğiniz hayatı inşa etme şansına sahipsiniz. Ek olarak, her şeyi çok daha gerçekçi kılmak için bu oyuna etkileşimli öğeler de entegre edilmiştir.

gelen kaynaklar Sims Mobil Sonsuz: Sims için büyüme sistemi. Yaş, oyun günlerine değil, yaşam deneyimine bağlıdır. Ödüllere, hediyelere ve yeni hobilere erişim kazanmak için Sim’leri kaldırın. Ayrıca sıkılana kadar onları aktif tutabilirsiniz. Sims Mobile etkinliklerine katılın. Ödül almak için etkinliklere katılın. Mevcut görevleri tamamlayın

Sims Mobile Infinite Money IOS, oyuncuların karakterlerini geliştirmek için tamamlamaları gereken bir dizi farklı görev sunar. Böylece her görev, oyuncuları etkilemeyi vaat eden ayrı bir uygulamaya sahip olacak. Bazı iyi bilinen görevlerden bahsedilebilir, örneğin:

Yakındaki sevdiklerinizle bir parti verin. Hayalinizdeki evi inşa edin. Doktor ol ve insanları iyileştir. Büyük müzik etkinliğinin bir parçası olun. Romantik ilişkiler geliştirin, hatta aşk yeterliyse evlenin. Kariyer hedeflerine ulaşın Başkalarıyla iletişim kurun

Ekran görüntüsü resmi 2

Sim’ler için bir yaşam tarzı yaratın

The Sims Mobile’da bir Sim’in hayatı tamamen oyuncuya bağlıdır. Ve bu sanal dünyada hayatınızla ilgili hikayelerin yaratıcısı siz olacaksınız. Kariyer, ilgi alanları, ilişkiler ve aile ile ilgili bir etki olabilir. Örneğin, bir kariyer, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli işleri kapsar, örneğin: B. Aşçı, Doktor, Müzisyen, Girişimci ve daha fazlası. Genel olarak, bu oyun bir Sim’in hayatını beğeninize göre şekillendirmenize izin verir.

Güzel çizgi grafikler

The Sims Mobile’ın grafiklerinin kalitesi hakkında fazla bir şey söylememe gerek yok çünkü 3D’de gerçekten büyüleyiciler. Sim’in hareketlerinden yüz ifadelerine kadar oyundaki her detay titizlikle hazırlanmış. Oyun dünyası da gerçeklikten esinlenmiştir, böylece deneyim boyunca getirdiği aşinalığı kolayca hissedebilirsiniz. Ayrıca, daha akıcı bir oyun deneyimi için grafik kalitesini cihazınızın ayarlarına göre de ayarlayabilirsiniz.

Sims Mobile 2022’de nasıl sonsuz paraya sahip olunur:

Sims Mobile, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza ve Sim’lerinizin görünümünü ve kişiliğini özelleştirmenize olanak tanıyan eğlenceli içerikler sunar. Böylece farklı moda stil özelliklerini öne çıkarmalarına ve istedikleri hayatı yaşamalarına yardımcı olurlar. Ayrıca, istediğiniz şeyin kilidini açmak için web sitemizden sınırsız para ile MOD sürümünü indirmeniz gerekir.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

– Evlerinizi yeni yap/satın al özelliği Balkonlarla dekore edin ve çeşitli bariyerleri kullanarak inşa edin – Behr kardeşlerle tanışın ve Merrier Together Sim Festivali’nin 10. Sezonundan benzersiz ödüllerin kilidini açın – Bella Balcony adlı iki yeni göreve atılın Daha fazla balkon ve şenlikli öğenin kilidini açmak için Quest ve ‘Tis The Quest

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Öğreticiyi tamamladıktan sonra mobilya satın alın ve çok para kazanın!
Mod çalışmazsa, şu adrese gidin:
Ayarlar > Uygulamalar > The Sims Mobile > Depolama > Önbelleği Temizle

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Hayatta Kal v0.17.0 Apk Modu [Imortal]

Boşta İtfaiyeci Tycoon v1.36 [Dinheiro Infinito]

Cennetsiz v1.5.0 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu