Hileli Apk

The Sims Mobile v32.0.0.130791 PARA ve Elmas Hileli İndir

The Sims Mobile PARA ve Elmas Hileli İndir – Birçok insan gerçek hayattan sıkılmış veya yeni duygular bulmak isteyebilir, ancak birçok kişisel nedenden dolayı tüm arzularını yerine getiremezler. Bu nedenle, kısıtlamaların ve kuralların olmadığı özel oyunlar bulacaklar ve ne isterlerse yapmalarına izin verecekler. Bu tür bir oyun, diğer önemli platformlarda popüler bir sürüme dayanan Sims Mobile’dır. Oyunun özellikleri oyunculara yeni bir hayat veriyor, dünyayı inşa ediyor, hayatı tasarlıyor, çeşitli stilleri keşfediyor ve sanal bir dünyaya dalıyor.

The Sims mobil sonsuz para + vip 2021 ücretsiz mediafire apk indir

Sims mobile sonsuz para 2021 indirme, oyun tarihinde yeni bir konseptle geliştirilen en gerçekçi ve canlı yaşam simülatörü oyunlarından biri olarak kabul edilir. Oyuncuları kurgusal işlevsel bir dünyaya götürecek olan oyunda yeni bir kader yaratıp kendilerini yeni bir hayata kaptıracaklar. Buna ek olarak, kariyer, yaşam, aşk, aile, ilişkiler vb. Daha da etkileyici olan, oyuncuların istedikleri her şeyi inşa edebilmesi ve her zaman hayal ettikleri özel bir aile veya yaşam tarzı yaratabilmesidir.

The Sims Mobile PARA ve Elmas Hileli İndir – tamamen kendi benzersiz sim oluşturmak ve değer karakter ve görünüm özellikleri ile güçlendirmek sağlayacaktır. Genel olarak benzersiz bir görünüm, saç modeli, gözler ve yüz seçin. Sim’iniz için her gün yeni kıyafetler satın alın ve arkadaşlarınızın bile seveceği benzersiz bir görünüm yaratın.

Yeni başlayanlar için, gelecekte çevrilebilecek, iç mekanı değiştirebilecek ve her gün kullanacağınız yeni mobilyalar satın alabilecek küçük bir eve erişebileceksiniz. Buna ek olarak, dolapta görünen kıyafetleri göreceksiniz ve tv’de şovlar ve filmler gösterilecektir. Bu tenha yerde bir aile kurmak, çok para kazanmak ve büyük kariyer büyümesi elde etmek.

Ayrıca MORTAL KOMBAT v3.4.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Artık kendi villanızı yapmaya başlama fırsatına sahipsiniz ya da tek odalı küçük bir evle başlayıp, arttıkça yaşam alanını artırabilirsiniz. İşe ek olarak, en parlak yaşam hikayeleri sizi bekliyor: aşık olun, yeni arkadaşlar haline getirin, havalı partiler yapın. Sims Mobile, eski PC yaşam simülatörüne layık bir mirastır.

sims mobil apk mod sınırsız para indir
sims mobil apk mod sınırsız para indir
sims mobil apk mod sınırsız para indir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 109MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
öğreticiyi tamamladıktan sonra, herhangi bir cep telefonu satın alın ve çok para kazanın!

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu