Hileli Apk

The Sims FreePlay v5.74.0 [Elmas Hileli / VIP] Mod Apk

The Sims FreePlay Sonsuz Para dünyanın en popüler gerçek hayat simülasyon oyunudur. Bir kasaba inşa ettiğiniz ve diğer oyuncularla birlikte büyümesine yardımcı olduğunuz devasa The Sims topluluğuna katılın. Öncelikle oyunun özel anlarına bir göz atalım. Bu oyunda gerçek bir olay örgüsü yok.

The Sims FreePlay Infinite Money + VIP Upgrade 2023’ü İndirin

Bir karakteri (veya birkaçını aynı anda) kanatlarınızın altına alın ve hayatlarını uygun gördüğünüz şekilde yönetin. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, klasik “ev yap, ağaç dik, çocuk yetiştir” senaryosunu kullanabilirsiniz. tüm unsurları The Sims FreePlay Hack’i belli bir paraya mal olur.

Ayrıca indirin:

Prison Empire Tycoon v2.5.9.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Idle Restaurant Tycoon v1.24.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Polis Sim 2022 v1.9.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Ayrıca kalite fiyata da bağlıdır, bu da istasyonunuzdaki yaşam standardını gözle görülür şekilde yükseltir ve bazen ihtiyaçlarınızı ön plana çıkarır. Oyun, oyun dünyasını tanımak için azar azar tamamlanması gereken birçok ilginç göreve sahiptir.

ekran görüntüsü

The Sims FreePlay Gerçek Hayat simülasyon oyunu

The Sims FreePlay aslında ELECTRONIC ARTS yayıncısının ünlü The Sims serisinin başka bir versiyonudur. Bu simülasyon oyunu serisinin ilk versiyonu ilk olarak 2000 yılında piyasaya çıkmış olup, şimdiye kadar 4 farklı versiyonu bulunmaktadır. Temel olarak, The Sims FreePlay ücretsiz bir sürümdür. Ancak içerik, oynanabilirlik veya oynanabilirlik gibi önemli faktörlerin en iyi olduğu garanti edilmektedir.

The sims freeplay sonsuz para ios

Yönetimle ilgili herhangi bir sorun olmamalı, her şey orijinaliyle tamamen aynı. Oyun ücretsizdir, tamamen Rusçaya çevrilmiştir ve birçok ilginç özellik ve oynanış anı içerir. bunda Sonsuz para ile yeni güncelleme iphone ve android için değiştirebilirsiniz: ten rengi, yüz şekli, gözler, uygun bir kıyafet seçin, aksesuarlar ve diğer önemsiz şeyler. Oyunun temel unsurlarından biri, kahramanın karakterinin seçimidir.

kendi hayatını yarat

Eşyaları düzenlemek ve evi dekore etmek gibi temel görevlerde ustalaştıktan sonra, oyuncuların istediklerini yapabilecekleri bir zaman gelir. The Sims FreePlay’de para, Sim’inizin itaatkâr hissetmesini sağlayan birincil araç ve faktör olmaya devam ediyor. Bu nedenle, Life Points (LP) ve Simoleons, oyundaki her şeyi değiş tokuş etmek ve yönetmek için iki popüler para birimidir.

ekran görüntüsü

görevi tamamla

The Sims FreePlay, diğer sürümlerin aksine gerçek zamanlı olarak çalışır ve oyuncular gerçek zamanlı olarak eylemler gerçekleştirir. Tüm oyun eylemleri, oyuncunun talimatlarına göre gelişir. Bu oyun şu anda heyecan verici içeriğin kilidini açmak için 55 seviye içeriyor ve 34 Sim yaratmanıza izin veriyor.

güçlü ilişkiler kurmak

The Sims FreePlay günlük yaşam için tasarlanmıştır, dolayısıyla ilişkiler bu oyunda çok önemli bir rol oynar. Spesifik olarak, oyuncular ilişki kurmak için şehirdeki diğer karakterlerle etkileşime girmelidir. Elbette bazı ilişkiler iyidir ama kötü ilişkiler de vardır. Karakterler arasındaki etkileşim sayesinde bu oyundaki oyuncular gerçek ortaklar bile olabilir. Son olarak, aile mutluluğu faktörü, bu simülasyon şehrinde de yaşamın tek amacı olacaktır.

Nasıl indirilir ve kurulur The Sims Freeplay Sonsuz Para ?

Gibi diğer simülasyon oyunlarına benzer Sims Mobil ve Avakin hayatı , bu oyunun MOD APK versiyonu da var sonsuz para ve VIP sahibi olmak için bu yazının en altından indirebilirsiniz. Bu oyundaki karakterler, tıpkı gerçek insanlar gibi kişilerarası ilişkilere büyük önem vermektedir. Bir eşin karısının ihanetini affetmesi pek olası değildir ve kavgalar ve tartışmalar en yakın arkadaşları bile sonsuza kadar parçalayabilir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni Saç Modeli Hobi Etkinliği! Ayrıca şunların keyfini çıkarın: – Etki Adası 33’te Çin Yeni Yılı ödülleri kazanmak için Sims’i klanınıza katılmaya ikna edin. The Sims FreePlay’i sosyal medyada takip edin!

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sınırsız Yaşam Puanı; – Sonsuz Simoleonlar; – VIP15

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Rival Stars At Yarışı v1.39 Apk Modu [Bots Lentos]

Elmas Uçurtmalar v6.65 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]

Arabamı Onar v2.6.4 Apk Modu [Dinheiro Inifinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu