Hileli Apk

The Sims FreePlay v5.68.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir belki de en iyisi olarak derecelendirilen yaşam simülasyonu oyunu The Sims hakkında çok fazlatartışmamıza gerek yok. İlk olarak 4 Şubat 2000’de piyasaya sürülen The Sims’in yolculuk boyunca 19 doğum günü ve 4 farklı versiyonu vardı. Karakterinizi oluşturduktan sonra Sim’inizin evini inşa etmelisiniz. Oyuncular belirli bir miktar para alır, bu parayı inşaat malzemeleri satın almak için kullanır ve kendi yollarıyla inşa kurarlar. Gerçek şu ki, ilk para oldukça küçük, sadece küçük bir ev inşa etmek için yeterli.

The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir

The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir Belki de en iyisi olarak değerlendirilen yaşam simülasyon oyunu The Sims hakkında çok fazla tartışmamıza gerek yok. İlk olarak 4 Şubat 2000’de piyasaya sürülen sims freeplay sonsuz para + vip mediafıres yolculuk boyunca 19 doğum günü ve 4 farklı versiyona sahipti.

Ancak, EA yayıncısı tarafından sağlanan Sims ürünlerinin kullanılması için ödeme yapılması gerekir. Bu bazı insanlar için bir sorun olmayabilir, ancak diğerleri sadece denemek istiyor, ancak yeterli paranız yok mu? Endişelenmeyin, çünkü size sunduğum Sims FreePlay bu oyunun nadir ücretsiz sürümlerinden biridir.

Birçoğunuz bu oyunun sürümlerini uzun zamandır biliyor ve oynamış olsanız da, yine de biraz yeniden tanıyaacağım. Sims Mobile, oyuncu tarafından oluşturulan karakterin günlük ömrünü simüle eden bir oyundur. İş, sosyal aktivitelere katılım, flört dahil olmak üzere günden güne Evet olarak oynayacaksınız… Bilgisayarlar ve insanlar tarafından yaratılmasına rağmen, karakterler çeşitli ve ilginç kişiliklere sahiptir, oyuncular ve Sim’ler arasında birçok eğlenceli etkileşim getirir.

Sim’inizi oluşturun

The Sims FreePlay oynarken, yapmanız gereken ilk şey oyunda gezinmek için bir Sim oluşturmaktır. Oyuncular seks, vücut, yüz, cilt özelleştirebilirsiniz … karakterin. Lütfen karakterinizin görünümünü Sim’lerinizin yapmasını istediğiniz görünüme benzer şekilde oluşturun. Aktif bir kişiyseniz, spor takım elbise ve ayakkabı giydiğinizi varsayalım. Ya da örnek bir ofis çalışanı olmak istiyorsanız, takım elbiseler harika bir seçimdir. Özellikle, oyunun bir seviyesinde “antisosyal” aktivitelere de izin verilir. Bütün gece partilere katılarak kötü çocuk olabilirsiniz. Sim’inize bir dövme ve hip hop kıyafeti vermekten çekinmeyin.

Karakterinizi oluşturduktan sonra Sim’inizin evini inşa etmelisiniz. Oyuncular belirli bir miktar para alır, bu parayı inşaat malzemeleri satın almak için kullanır ve kendi yollarıyla inşa kurarlar. Gerçek şu ki, ilk para oldukça küçük, sadece küçük bir ev inşa etmek için yeterli.

Sim’lerinizle yaşayın

Hayatınızı inşa etmek için tek yapmanız gereken LP (Life Point) ve para (Simoleons) kazanmaya çalışmaktır. Bu iki şey dış dünyada yaşam becerileri ve para gibidir, elbette onları kaçıramazsınız. Peki The Sims FreePlay’de çok para nasıl kazanılacağı?

Dünyadaki çoğu insan gibi Evet de para kazanmak için çalışmak zorunda. İşin niteliğine bağlı olarak, günlük çalışma miktarını, maaşı, ilişkileri belirleyecekler … Oyunda para kazanabilen işler arasında bilim adamları, sanatçılar, öğretmenler, politikacılar, sporcular, itfaiyeciler, müzisyenler, aktörler ve emlakçılar yer alıyor. Özellikle, çalışırken, karakterler XP, LP ve para alacak.

Ek olarak, büyümek için bahçeden yararlanmak veya bir olta satın almak gibi başka şekillerde de para kazanabilirsiniz. Çok para kazanmak istiyorsanız yukarıdaki aktiviteler son derece yararlıdır. Öte yandan, daha fazla XP ve LP toplamaya da yardımcı oluyorlar.

İlişkiler oluşturma

Sims FreePlay sizi birlikte yaşayan birçok insanın olduğu açık bir şehre götürür. İlişkiler kurmak, insanlarla tanışmak önemlidir. İlişkiler arasında aile, arkadaşlar, sosyal ilişkiler ve flört yer almaktadır. Öncelikle mahallenizdeki insanlarla samimi olmaya çalışın. Onlar çoğunlukla iyi ve güvenilir insanlardır. Daha sonra, çalışmanız gerektiğinde, iş arkadaşlarınızla ve özellikle patronunuzla iletişimi artırın. İyi konuşmalar birçok iş fırsatı yaratacak ve işte hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Özellikle, The Sims, versiyonu ne olursa olsun, onu her zaman bir ruh eşi bulmaya zorlar. Belirli bir sınıra kadar oynarken, Sim’iniz uzun süre yalnızlıktan rahatsız hissedecektir. Senin görevin onun için bir ortak bulmak ve mümkünse onu aynı eve getirmektir. Oyunun en ilginç etkileşimlerinin bu maddede yer alacağı söylenebilir, çünkü Sim’in psikolojisi insanlarla tamamen aynıdır ve çok net bir şekilde ortaya çıkarır. Bu, karakterinin kızlarla çıkmasına yardımcı olarak oyuncu için bir heyecan hissi yaratır.

Genel olarak, The Sims FreePlay’de ilişkiler kurmak çok ilginç. Her insanın farklı bir kişiliği vardır, sanal ama gerçek bir şehirde yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz, insanları keşfetmek için rahat, buradaki yaşam. Buna ek olarak, konuşmalar çok esnek bir şekilde tasarlanmış karakterler tarafından klişeleştirilmez, oyuncular ve Sim’ler arasında iyi bir etkileşim.

Grafik

The Sims, sadece oyun için değil, aynı zamanda neredeyse şaşırtıcı grafikleri için de en iyi yaşam simülasyon oyunu olarak bilinir. Orijinal, keskin 3D görüntüler ve küçük detaylar da neredeyse negatif noktalar olmadan titizlikle tasarlanmıştır. Buna ek olarak, iklimin etkileri de sürekli değişir; İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış sırayla ve özellikle her mevsimin gerçek hayatla özdeş kendi özellikleri vardır.

Ayrıca Matchington Mansion PARA ve Elmas Hileli İndir

Ücretsiz sürüm olmasına rağmen, The Sims FreePlay, The Sims grafiklerinin tipik özelliklerini korur. İnan bana, seni hayal kırıklığına uğratmayacak!

The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir
The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir
The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 500 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Vip

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu