Hileli Apk

The Simpsons Tapped Out v4.58.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

The Simpsons Tapped Out apk mod sonsuz para Arsaya göre, Homer Simpson’ın dikkatsizliği nedeniyle, tüm kasabayı harabeye çeviren bir reaktör patlaması meydana geldi. En sevdiği çevrimiçi oyunu oynayarak vakit geçiriyordu ve felaketin nasıl olduğunu anlamamıştı. Sonuç olarak, şehir boştu ve sadece o ve ailesi kaldı.

Artık şehri harabelerden kurtarmak için uzun ve zorlu bir görevi vardır. Genel, The Simpsons apk modunu ücretsiz satın alın Tamamlandığında oyuncunun deneyim ve değerli ödüller alacağı çeşitli görevlerden oluşur. Oyunun grafikleri yüksek kalitededir ve Simpsons evreninin görsel stiline tamamen uygundur. Yönetim, diğer herhangi bir sosyal strateji gibi, tokatlara ve jestlere indirgenir.

The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüsü

Kullanıcılar, animasyon serisinin karakterleri için eğlenceli görevleri tamamlayacak: Apu’nun uzun gece vardiyaları, Lisa Simpson ile kültürel görevler ve Bart ile holigan görevleri, Duffman ile harika bira randevuları – tek kelimeyle, oyun sizi sıkmayacak.

Her görevi geçmek, kullanılan oyun para birimi ile cömertçe ödüllendirilir – Springfield yapılarının inşası (Cletus Çiftliği, Flanders Evi, Güney Kalamar Limanı ve diğerleri). Oyunun sosyal bileşeni, diğer kullanıcıların “Kişisel Springfields”larını ziyaret etme yeteneğidir.

The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüsü

Kontrol sistemi tamamen teypler aracılığıyla uygulanmaktadır. Ekranın sol alt kısmında mevcut görevler, kazanılan deneyim, oyun para birimi ve çörekler için simgeler bulunur. Ters yönde – tüm ana hedefi gerçekleştirmek için – şehrin restorasyonu.

Grafik bileşeni en iyisidir: mükemmel HD grafikler, pürüzsüz animasyonlar, orijinal animasyon serisine tamamen karşılık gelen ayrıntılı karakter modelleri. Buna orijinal Simpsons’ın mizahını ve renkli bir film müziği ekleyin – ve mobil cihazların ekranlarının önünde uzun saatler garanti edilir.

The Simpsons™: Tapped Out ekran görüntüsü

Neler Yeni !

İyileştirmeler ve yeni etkinlikler eklendi.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para ve çörek olmasa bile her şeyi ücretsiz inşa edin!

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu