Hileli Apk

The Road Driver v2.0.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

Road Driver sonsuz para İnanılmaz ayrıntılara sahip bir harita üzerinde Brezilya yollarında sürün, bir kamyona veya otobüse binin, bir profesyonel gibi hissedin. Aslına uygun olarak yeniden yaratılan kamyonlar ve otobüsler oyun kumandası desteğiyle.

The Road Driver Infinite Money and High Level 2022 İndir

Road Driver Infinite Money and Infinite XP Download Mediafire, gerçek ve dinamik hava durumuna, kesintisiz haritaya (haritalar arasında yükleme yapılmaz) ve benzersiz nakliye ve yolcu sözleşmeleri sistemine sahiptir. Kendi römorkunuz/otobüsünüz ile taşıyıcı veya şirket/yol istasyonu için benzersiz sözleşme sistemi, kargo veya yolcu taşımacılığı.

ekran görüntüsü

Kamyonunuzu değiştirin ve yükseltin

Önlerindeki uzun yolu fethetmek için oyuncular mükemmel araca hazırlanmalıdır. Arabalar sizin tarafınızdan onarılır ve yükseltilir. Ayrıca tercihinize göre yeni renklerde de giydirebilirsiniz. Oyuncular ayrıca arabalarını daha lüks ve parlak hale getirmek için aksesuarları süsleyebilirler.

Kamyonunuzu yolda sürün

The Road Driver Infinity Money 9999999999’a katılarak oyuncular uzun mesafeli maceralara katılabilir. Oyuncuların bu aşamaları geçebilmesi için birçok beceri ile kendilerini hazırlaması gerekiyor. Sürüş sırasında ayrıca direksiyon simidi, kaydırıcı, eğim vb birçok farklı seçeneğiniz vardır. Ayrıca, arabanın hassasiyetini ve diğer işlevlerini ayarlayabilirsiniz. Oyuncular arabalarını uzun yollarda profesyonelce sürmek ve kendi becerilerine göre görevleri tamamlamak zorundadır.

TRD Sonsuz Para Özellikleri: Özelleştirme seçenekleriyle gerçekçi grafikler. Gerçek ve dinamik hava durumu (Güneş, Bulutlu, Yağmur, Gündüz ve Gece). Gerçeğe dayalı yeniden üretilmiş şehirlerin özellikleri.

ekran görüntüsü

Size meydan okumak için tonlarca heyecan verici aracın kilidini açın

Bu oyun çok çeşitli farklı araç türleri sunar. Her harita türü sizi yeni yerlere, yeni ufuklara götürür. Oyuncular yeni yollarda sürüş deneyimi yaşayacak ve buradaki manzarayı ve alanı hissedecekler. Her iki harita da The Road Driver tarafından sağlanır veya denemek için kendi yeni haritalarınızı oluşturabilirsiniz.

Karakterinizle her yere seyahat edin

The Road Driver hack’inde sonsuz para ve maksimum seviye, oyuncular en sevdikleri karakterleri seçme özgürlüğüne sahipler. Bu karakterlerin rolünde, bu oyunun eşsiz mekanlarına geziler yapacaksınız. Oyuncular karakterlerin kıyafetlerini, saç stillerini ve görünüşlerini düzenleyebilir. Buradaki her konumu en net şekilde ziyaret etmek için oyuncular direksiyondan inip o konumu ziyaret etmek için aşağı inerler. Buradaki manzaralar güzel ve doğru bir şekilde yeniden üretildi.

Çok gerçekçi grafikler

Ayrıca oyun, grafiklere yatırım yapmaya da odaklanıyor. Sahneler, gerçekçi hava efektleriyle net bir şekilde işlenir. Oyun, zengin ve çeşitli bir araç envanteri oluşturmak için birçok yeni araç içeriyor. Ayrıca yükleme sistemini de geliştiriyor ve birçok yeni harita sunuyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni kamyon modeli. Genel düzeltmeler.

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para; Reklamlar devre dışı bırakıldı.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Fallout Barınağı v1.15.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Yarının Kökleri v1.8.01 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]

Tamamen Güvenilir Teslimat Hizmeti v1.4121 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu