Hileli Apk

The Road Driver v2.0.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

The Road Driver PARA ve Elmas Hileli İndir bu güzel yollarda araba kullanmaktan daha şaşırtıcı. Yine de Kanada ve Meksika gibi komşu ülkelere seyahat edeceksiniz. Road Driver’da, her zaman hayalini kurduğun sokaklarda çalışma deneyimi yaşayacaksın. Şehirde karla kaplı muhteşem otoyollar veya dağ yollarıdır. Tüm bunlar hava üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacak ve sizi çok heyecanlı ve çekici bırakacak. Uzak sokaklarda ne kadar yorgun olursanız olun, doğanın vahşi ve fantastik güzelliğine hayran etmenin tüm yorgunluğundan kurtulmak için sadece bir dakikanın yeterli olduğu söylenebilir.

Bir yol sürücüsüyle başladığınızda, sadece standart bir kamyon kullanırsınız. Ama iş bittiğinde, çok para kazanacaksınız. Şu anda, ünlü markalardan birçok yeni araba alabilirsiniz. Buna ek olarak, istediğiniz gibi kamyon özelleştirebilirsiniz. Kamyonlar gittikçe daha fazla olacak ve daha sonra büyük bir nakliye şirketi kurabileceksiniz.

The Road Driver PARA ve Elmas Hileli İndir

Yol Sürücüsü’nün grafikleri çok iyi. World Truck Driving Simulator gibi diğer Truck Simulator Pro Europe oyunları gibi görsel efektler de gece ve gündüz arasında çok canlı ve esnektir. Buna ek olarak, sürücünüz yorgun ve yorgun olacak ve ayrıca araçtan yakıt miktarı. Görevi tamamlarken, birçok plakayı ve kabindeki mal türlerini hatırlamalısınız. İş gerçekten karmaşık ve hatta yoruluyor. Şoförün her zaman büyük bir sorumluluğu vardır, değil mi?

Buna ek olarak, 3D sahne efektleri ve gerçekçi sesler heyecan verici ve genç bir yolculuk getirecek. Güzel yollarda farklı araba türlerini denemek çok unutulmaz olacaktır. Bu, birçok zorluk ve stres olmasına rağmen, road driver oynarken benzersiz bir deneyim olan sürüşle daha fazla ilgilenmesini sağlar. Bu oyunu oynarken birçok şey keşfedilir. Oyunla, kamyon sürücüleri ve hayattaki yeni şeyler hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz. Bu dünya çok geniş ve bilmediğimiz birçok şey var. Bugün kamyonda bizden öğren.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 168MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Maksimum düzey

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu