Hileli Apk

The Pirate Caribbean Hunt v10.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Karayip Korsan Avı apk mod sonsuz para Korsanlık çağında, kara bayraklar ve beyaz kafataslarında, mavi dalgalarda ve altın fırsatlarda Karayipler’in kalbine yelken açın. Batı Hint Adaları’nın Kızıl Kralı olmak için savaşlarda, baskınlarda, kurtarmalarda ve hazinelerde yelken açmak için Jolly Roger’ı kaldırın ve dümeni alın!

Geminizi donatın, bir mürettebat girin ve tehlikeli suları aramaya başlayın. Korsanlarla savaşın, ganimet toplayın ve onları liman kentlerinde satın, ardından silahlar ve yeni gemiler satın alın. Bütün bunlar ayakta kalmaya ve deniz savaşlarını başarılı bir şekilde yürütmeye yardımcı olacaktır. Kıyı kasabalarında kazanılan ganimetlerin satılmasıyla elde edilen parayla yeni teçhizat satın alınır.

    Korsan: Karayip Avı: Ekran Görüntüsü

Kullanıcılar bir korsan gemisinin kaptanları gibi hissedebilirler – özünde gerçek bir korsan, hazineye, baskınlara ve deniz savaşlarına aç. Oyunun bir olay örgüsü bileşeni vardır. Oyunun ana hattında ilerlerken yüzlerce görevi tamamlamanız ve büyüleyici birçok yeri ziyaret etmeniz gerekiyor.

Karayip adalarında ticaret yapın, sistematik olarak kendi geminizi ve ardından kendi yerleşiminizi geliştirin, en büyük 5 deniz gücü ile bağlantılar kurun. Oyun, 11 farklı sınıftan seçebileceğiniz 100’den fazla gemi sunuyor. Görevleri tamamlamak için (yalnızca değil), gemide puan iyileştirmeleri yapabileceğiniz bir para ve kaynak ödülü verilir.

    Korsan: Karayip Avı: Ekran Görüntüsü

Yalnızca güçlü mobil cihazların sahipleri The Pirate: Caribbean Hunt’ın mükemmel görsel bileşeninin keyfini çıkarabilir. Oyun, atmosferik 3D grafikler, gerçekçi fizik ve çarpıcı hava efektleri ile sizi şaşırtacak.

Yüksek düzeyde deniz detayına sahip mükemmel bir dünya, bağımlılık yapan korsan aksiyon oyununun bir başka grafik özelliğidir. Kullanıcılar, sanal bir direksiyon simidinin yanı sıra yelkenler için bir dizi ek düğme ile kendi gemilerini yönlendirmeye davet edilir. Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için iz haritanızı ve pusulanızı kullanın.

    Korsan: Karayip Avı: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok para; Gerçek parayla ücretsiz satın alma.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Keskin Nişancı 3D v4.6.1 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]

ZOMBIE HUNTER v1.53.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Gerçek Çelik v1.85.62 Apk Modu [Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu