Hileli Apk

The Greedy Cave v4.0.17 [Elmas Hileli] Mod Apk

Açgözlü Mağara mod apk sonsuz elmas tehlikeli zindanlara inen cesur bir maceracıyı kontrol ettiğiniz roguelike bir oyundur. Amacınız mümkün olduğu kadar çok gizli hazine bulmak ve yolunuza çıkan bazı canavarları öldürmektir.

Bu türde her zamanki gibi, The Greedy Cave’de sırayla karakterinizi zindanda kare kare hareket ettirirsiniz. Ancak diğer rogue tarzı oyunların aksine The Greedy Cave’de düşmanlar kendi kendilerine hareket etmiyor, yerlerinde kalıyor. Onlarla savaşmak için bulundukları yere gitmeniz yeterlidir.

    Açgözlü mağara: ekran görüntüsü

Giderek daha fazla insan ortadan kayboldukça, bazı maceracılar pes eder, diğerleri umuda sarılır ve bazıları beklemeye devam eder. Bu da bizi, başkalarının bilmediği nedenlerle bu olağanüstü duruma gelen sıradan bir genç adama getiriyor. Aradığınızı burada bulabilirsiniz…

Oyun Özellikleri: Rastgele oluşturulan mağara seviyeleri size her seferinde farklı bir oyun deneyimi yaşatır! Yenilecek yüzlerce canavar! Toplanacak yüzlerce teçhizat! Fethedilecek yüzlerce görev ve başarı! Büyüle/yenile/seviye atla/altın koleksiyonu ve keşfedilecek daha fazla sistem!

    Açgözlü mağara: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni özellikler: yarış süspansiyonu, özellik eğitimi Tavern sahnesi optimize edildi, yeni dans barı salonu Naga’nın Fushi’nin anormalliği için iç çekmesini düzeltir

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda sonsuz elmas ve altın.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu