Hileli Apk

The Bonfire 2 Uncharted Shores v187.4.0 [Kilitsiz] Mod Apk

Bonfire 2 Uncharted Shores apk mod tam sürümünün kilidi açıldı hayatta kalma unsurları ile mükemmel bir stratejinin devamıdır. Proje, olup bitenlerin, yeni ölçeklerin ve fırsatların, görevlerin ve koşulların farklı bir yansımasını aldı, ancak aynı zamanda olayları hala şaşırtıcı ve çok tehlikeli bir dünyada gerçekleşiyor.

içinde Şenlik Ateşi 2 Keşfedilmemiş Kıyılar Kendi şehrinizin inşasına daha sorumlu bir şekilde yaklaşmalısınız, çünkü artık tam olarak nerede ve hangi binaların inşa edileceğine kendiniz karar veriyorsunuz, lojistik yönleri ve çok daha fazlasını düşünüyorsunuz.

ekran görüntüsü

Gün boyunca şehri geliştirmekle, toprakları keşfetmekle ve yeni alanlar keşfetmekle, kaynaklar elde etmekle, zanaat yapmakla, eserler aramakla meşgulsünüz, ancak akşam karanlığında bölgeleri işgalcilerden, kurtlardan ve yağmacılardan korumanız gerekir. Canavarlar ve Chupacabras.

Güçlü bir krallık inşa et

Oyuna girdikten sonra oyuncular uçsuz bucaksız bir çöle götürülecek. Hayatta kalmak için gerekli kaynakları keşfetmeli ve bulmalısınız. Sadece tek başına değil, diğerlerini de korumalı ve mevcut unsurlara dayalı olarak onlarla güçlü bir krallık inşa etmelisin. The Bonfire 2: Uncharted Shores’da oyuncuların yapmasını bekleyen pek çok şey var. Örneğin, dünya haritasını keşfetmek için diğer şehirleri keşfetmek ve onlarla ticaret yapmak için trenlere seferler gönderen kaynak zincirlerinin ve işçilerin yönetimini ele alalım.

İnsanları keşfedin ve önemseyin

Görüldüğü gibi insan, dünyadaki herhangi bir krallığın veya ülkenin vazgeçilmez bir parçasıdır. The Bonfire 2: Uncharted Shores bir istisna değildir, oyundaki her oyuncu benzersizdir ve kendi istatistikleri vardır. Bu nedenle, krallığın gelişmesinde belirli bir çalışma yapacaklardı.

Ayrıca oyundaki karakterlerin her birinin farklı bir enerji ölçeri bulunuyor. Örneğin, çalışmaya devam etmek için yeterli enerjiye ihtiyaçları vardır. Bu, oyuncuların günlük görevlerini titizlikle yönetmeleri ve daha makul enerji kontrol yöntemleri sağlamaları gerektiği anlamına gelir.

ekran görüntüsü

görünür ekran

Sezgisel ekran arayüzü, ana inşaat oyunlarının vazgeçilmez unsurlarından biridir. Yayıncı FredBear Games bu sorunu fark etti ve The Bonfire 2: Uncharted Shores için büyük bir arayüz güncellemesi yayınladı. Özellikle oyuncuların kolayca kontrol edebilmesi için kaynak parametreleri ekranda gösteriliyor.

Oyun özellikleri

İlk bakışta, bu oyun olabildiğince basit görünüyor ve sadece çalışanları yönetmeniz gerekiyor, ancak sonunda adanızın kaynakları tükenecek. Onları oraya götürmek için nehrin karşısına köprüler inşa etmeniz gerekiyor ve diğer tarafta vahşi hayvanlar ve barbar kabileler sizi bekliyor.

İnsanlara silah vererek, rastgele tüccarlardan görevleri tamamlayarak, kaynak çıkarma için bonus veren çeşitli ürünler satın alarak ve çok daha fazlasını yaparak ülkenizi savunun ve ayrıca bu tehlikeli adada mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Dungeoneering AI iyileştirmeleriyle ilgili bir sorun düzeltildi

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunun tam sürümünü satın aldı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu