Hileli Apk

The Archers 2 v1.7.1.5.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Okçular 2 mod apk sonsuz para Bu oyunda rakibinizi olabildiğince hızlı bir yay ile yok etmeniz gerekiyor. Yayı kontrol etmek için yaya tıklamalı ve ipi düşmanın kafasına çarpacak şekilde çekmelisiniz. Oyun, arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz bir çok oyunculuya sahiptir. Düşmanlar sizi öldürmeden önce yayınızla onları yok edin.

Düşman kafasına bir darbe veya gövdeye, kola veya bacağa iki darbe ile öldürülür. Basit sezgisel oyun kontrolleri var – nişan al ve ateş et. Yeni sürüm, oyuncunun ve rakiplerin mekaniklerini geliştirdi. Şimdi tabii ki komikler ve hedefinizi vurduğunuzda kollarınızı ve bacaklarınızı çekecekler. Aksi takdirde, düşmanınızın kafa vuruşundan sonra ıstırap içinde olacaksınız).

ekran görüntüsü

Oyun, diğer kullanıcılarla çevrimiçi PvP savaşlarına odaklanmıştır. İki boyutlu bir 1’e 1 arenada dövüşüyorsunuz Bu arada, arenaların iki boyutlu olmasına rağmen, bir tepeye yerleştirilebilirsiniz – yerleştirme rastgeledir, çünkü zafer yalnızca yörüngeyi hesaplama yeteneğinize bağlıdır. oklar.

Bir parmağınızla nişan alırsınız (yayı kaldırır veya indirirsiniz) ve parmağınızı bıraktığınızda atış yaparsınız. Tabii bu noktada düşman bir sütun olmayacak, karşılık verecek! Bir turda kazanmak için temiz bir kafa vuruşu veya iki üst vücut vuruşu yapmanız gerekir.

ekran görüntüsü

Oyun minimalist bir tasarıma sahiptir. Ana karakterler çöp adam Tanıdıklar (çubuk figürler), yerde sanal bir çizginin göründüğü renkli iki boyutlu konumlarda savaşıyor. Bununla birlikte, arenalarda genellikle ek engeller belirir – örneğin, sizi atış taktiklerinizi değiştirmeye zorlayacak saman yığınları.

Oynanışla doğrudan ilgili bir diğer özellik ise, bir okun yörüngesini vurgulama şeklinde ipuçları kullanmanın imkansızlığıdır. Bu nedenle, “nişan almak” için genellikle ilk atışın yapılması gerekir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Zayıf cihazlarda iyileştirilmiş oyun performansı; Bazı hatalar düzeltildi.

Android 4.1 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok para kazanmak için bir seviyeyi tamamlayın.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu