Hileli Apk

Terraria v1.4.4.9 [Mod Menu / Ölümsüzlük] Mod Apk

Terraria Hack’in tümünün kilidi açıldı Bir karakter ve bir dünya yaratmaya davetlisiniz. Karakteri oluşturduktan sonra, oyuncu orman biyomunda belirir. Oyuncu bir bakır balta, bir bakır kazma ve bir bakır bıçak alır. Karakterin biri dışında hiçbir hedefi yoktur: hayatta kalmak.

Ağaçları kesmek, odun elde etmek için balta kullanabilir, cevher çıkarmak için kazma kullanabilir ve toprağı kazabilirsiniz. Terraria mod menüsü. Oyuncu, silah eksikliği nedeniyle aletlerle öldürülebilen agresif canavarlar tarafından en başından saldırıya uğrar, Teraryum Hileli apk bu yöntem çok daha uzun sürse de. Öldürülen canavarlardan, geçişi kolaylaştırmak için çeşitli şeyler yapmak için kullanılabilecek çeşitli öğeler düşecek.

    Teraryumlar: Ekran Görüntüsü

Neredeyse sınırsız, hayatın her zamanki gibi devam ettiği koca bir dünya: koyun otlatıyor, geyikler seyahat ediyor, tavşanlar yeminli düşmanlarından kaçıyor; güneş parlıyor, su akıyor, güneş parlıyor.

Sen bu dünyanın bir parçasısın. Keşfetmeli, avlanmalı, kaynakları çıkarmalı, barınaklar inşa etmeli, vahşi avcılardan ve kötü hava koşullarından saklanmalı, bu harika ama birçok tehlikeyle dolu dünyada hayatta kalmanıza yardımcı olabilecek öğeler bulmalı ve üretmelisiniz.

    Teraryumlar: Ekran Görüntüsü

Terraria, masaüstünden mobil cihazlara başarıyla taşınan birkaç oyundan biridir. Aynı zamanda, oyunu yalnızca olumlu yönde etkileyen kontrol sistemi değiştirildi.

Birden fazla sanal oyun çubuğunun kontrolüne dayanan Terraria’daki kontrol sistemi, yalnızca görüş yönünün veya silahların ayarlanmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda nesnelerle daha hassas etkileşim için yakınlaştırma ve uzaklaştırma da sağlar.

    Teraryumlar: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Küçük hata düzeltmeleri

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

APK TAM İNDİR

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– ölümsüzlük (sağlığın bitse bile ölmezsin🇧🇷 – Yüksek hasar; – Envanteri açın ve maksimum yığınınızı elde etmek için bir öğe seçin; – Benzersiz öğeleri paylaşabilirsiniz (silah ve zırh gibis).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Buz Çığlığı 4 v1.2.3 Apk Modu [Munição Infinita]

Thimbleweed Parkı v1.0.7 Apk Dolu

Stormfall Saga of Survival v1.15.0 Apk Modu [Bots não Atacam]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu