Hileli Apk

Temple Run 2 v1.95.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Temple Run 2 mod apk sonsuz para Sen, ana karakter, sayısız hazineyi koruyan eski bir canavar bulacak kadar şanslı olmayan gerçek bir mezar hırsızısın ve şimdi hayatta kalmak için kaçmak zorunda. Uçurumun üzerinden atlayın, engellerden kaçının ve yol boyunca değerli taşlar toplayın.

Oyun, çok çeşitli bonuslara, bir kombo sistemine ve benzersiz özelliklere sahip orijinal karakterlere sahiptir. Onları hareket halindeyken açın, yeni zirvelere ulaşın, rekorlarınızı kırın ve oyunun tadını çıkarın. Eşsiz 3D motoru, oyunu yeni bir seviyeye taşıyor.

Konforlu kontroller, kendinizi macera dünyasına tamamen kaptırmanızı sağlar. Android için güncellenmiş Temple Run 2’yi tamamen ücretsiz indirin. Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyunun kahramanı genç bir maceracıdır. Ancak aradığını buldu. Şimdi peşinden koşan doğaüstü güçlerden büyük bir hızla kaçmaktadır. Sadece uçarak kaçabilirsin. Böylece.

Grafikler ve Kontroller

Oyunun grafik bileşeni ilk bölüme göre değişmedi. Oyun boyunca yüksek kaliteli görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ateş ve gölgeler gibi dinamik efektler de var. Kontrollerden bahsedersek, Android işletim sistemi üzerinde çalışan dokunmatik mobil cihazlar için tamamen optimize edilmiştir. Basit vuruşlarla kahramanı kontrol ediyorsunuz. Bir ivmeölçer de kullanabilirsiniz. Zıplamak için kaydırmanız, kaydırmanız – yukarı kaydırmanız gerekir.

İkinci bölümde, geliştiriciler daha da heyecan verici bir oyun ve keskin grafikler eklediler. Artık lanetli idolden kaçmak için daha fazla zıplama, dönüş ve takla atmanız gerekiyor. Konumlar da güncellendi – her türlü kaya, dere, şelale, maden ve dikenli yollar sizi bekliyor. Ne kadar süre koşabilir ve kurtarılmayı umabilirsin? Karakterinizi ve pompalama becerilerinizi geliştirmek için harcamaya devam etmek için toplayabildiğiniz kadar çok para toplayın. Yeni başarılar ve ödüller sizi bekliyor – hepsini toplayın!

Temple Run 2 özellikleri Güzel yeni grafikler Yeni güzel organik ortamlar Yeni engeller Daha fazla güçlendirme Daha fazla başarı Her karakter için özel güçler Daha büyük maymun !!!

Neler Yeni !

– Ölümcül tuzaklardan ve tehlikeli düşmanlardan kaçın! – Temple Run’daki en güzel yeri keşfedin ve antik eser setlerini tamamlayın. – Simone Davies’in yeni Brisketeer General ekibine hoş geldiniz!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu