Hileli Apk

Temple Run 2 v1.88.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Temple Run 2 (MOD, Sınırsız Para) – Dünya çapında milyonlarca oyuncu kazanan Android cihazda mükemmel bir koşucu. Bu oyunda zenginlik arayışında bir arkeolog olacaksınız, ancak her zaman olduğu gibi işler beklendiği gibi gitmiyor, sizi avlayacak bin yaşındaki bir canavarı uyandırdınız. Güçlerin olduğunu koşun ve yakalanmayın, birçok tuzağın üzerinden atlayın ve tehlikeli alanlardan ve uçurumlardan geçin. Altın paraları ve diğer zenginlikleri aynı anda toplayın. Mod apk Temple Run 2, size herhangi bir rahatsızlık ve rahatsızlık getirmeyecek şık grafiklere ve çok uygun kontrollere sahiptir. Oyun sizi saatlerce oyuna sürükleyebilir, dikkatli olun.

Ayrıca indirin Temple Run Apk Mod

Zaman kaybı olmadan oyun pratik olarak sizi öfkeli ve aç bir canavarın sizinle ziyafet çekmek istediği ormana taşır. Kendinizi korumak için canavarın üstesinden gelmek için tek bir seçeneğiniz var. Bu yüzden hızlı koşun ve koşun, çünkü yol basit değildir, birçok bükülme ve dönüşle karşılaşacaksınız, ayrıca yolunuzdaki bir engel haline gelecek birçok engel olacaktır. Ayrıca, yarış sırasında merdiveni tırmanmanıza yardımcı olacak paraları ve becerileri toplamanız gerekecek. Ortam tehlikeli ve heyecan vericidir, bu nedenle koşabilir veya yemek masasında sona erebilirsiniz.

Temple Run 2 PARA ve Elmas Hileli İndir Bu oyun uygulamaları hakkında konuştuğumuzda, görünen ilk isim, şimdiye kadar oluşturulan ilk ünlü Android oyun uygulamalarından biri olan öncü ve ” Temple Run “dır. Aynı franchise’dan gelen Temple Run 2, oyuncuya iki kat macera ve heyecan sağlar ve en önemlisi, oynanışı neredeyse gerçek kılan veya oyuncuya tamamen ücretsiz yeni ve açılabilir ortamlar sağlayan daha iyi ve üstün grafiklerle eğlenceyi iki katına çıkarır. Oyun, franchise’ın mükemmel halefi haline gelir.

Temple Run 2 (MOD, Sınırsız Para)
Temple Run 2 (MOD, Sınırsız Para)
Temple Run 2 (MOD, Sınırsız Para)

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 100MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Ücretsiz alışverişler

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu