Hileli Apk

Tap Titans 2 v5.23.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Tap Titans 2 apk mod sonsuz para Titanlara saldırmak için dünyayı yepyeni, daha tehlikeli bir ordudan koruyun. Titan’ın artan gücünün üstesinden gelmek için Usta Kılıcı yeni yöntemlerle güçlendirin. Titanlar geri döndü, kılıcını kap ve yeni bir yolculuğa başla!

Titans 2 Hack’e dokunun Çok çeşitli canavarlara sahip ve düzenli yer değişikliği, monoton oyundan sıkılmanıza izin vermeyecek. Film müziği ve etkileyici sesler oyunun atmosferini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Grafikler göze hoş geliyor. Çok çeşitli canavarlar ve düzenli bir yer değişikliği, monoton oyundan bıkmanıza izin vermeyecek.

    Titans 2 ekran görüntüsüne dokunun

Film müziği ve vuruş ses efektleri oyunun atmosferini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Tap Titans 2, türünün en iyi temsilcilerinden biridir ve uzun süre büyüleme yeteneğine sahiptir. Bu, DPS’de bir artışa ve yeni becerilerin keşfedilmesine yol açar.

Ayrıca yeni kahramanların kilidini açabilir ve hatta evcil hayvanlarınız olabilir. Kahramanınız için onu yenilmez kılmak için yeni zırh satın alın. Dilerseniz klanlardan birine katılarak diğer oyuncularla zorlu görevleri de tamamlayabilirsiniz. Bu, özellikle tek başına yenmek neredeyse imkansız olan titanların lideriyle savaşmak söz konusu olduğunda faydalıdır.

    Titans 2 ekran görüntüsüne dokunun

Neler Yeni !

Yeni etkinlikler ve genel iyileştirmeler.

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– mana harcanmaz; – Altın harcanmaz; – Tüm ekipman setlerinin tüm bonuslarını etkinleştirin (oyun başladıktan hemen sonra, yani hoş geldiniz ekranı göründükten sonra açın🇧🇷 – Sadece patronlarla savaşın; – Kahraman silahını ve kaydırma seviyesini artırın (oyun başladıktan hemen sonra, yani açılış ekranı göründükten sonra açın🇧🇷
Modu kullandığınız için banlanabilirsiniz!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu